Meras aplankė Ceikinius, Mielagėnus ir Gilūtas

Rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis už savo ir savivaldybės metų veiklą pradėjo atsiskaityti gyventojams. Susitikimai įvyko Ceikiniuose, Mielagėnuose ir Gilūtose.

Skaityti plačiau

DAROM ekspertė: žmonės tampa vis sąmoningesni

Sigita Matulevičiūtė – UAB „Horeca sprendimai“ projektų vadovė, DAROM ekspertė, sutiko pasidalinti savo patirtimi apie atliekų rūšiavimą ir dabartinę situaciją Lietuvoje, kuri, anot Sigitos, sparčiai gerėja.

Skaityti plačiau

„Karjeros savaitė 2017“ Ignalinos rinktinėje

Ignalinos rinktinė, reaguodama į Lietuvos moksleivių sąjungos kvietimą dalyvauti „Karjeros savaitėje‘17“, prisidėjo prie šios iniciatyvos ir pasikvietė Ignalinos savivaldybės moksleivius. Balandžio 11 d. į renginį atvyko devynios Ignalinos gimnazijos ir Česlovo Kudabos progimnazijos moksleivės gimnazistės, lydimos Lietuvos moksleivių sąjungos Ignalinos rajono mokinių asociacijos (IRMA) globėjos Tatjanos Leškevičienės.

Skaityti plačiau

Nugalėtojas aiškus, dėl kitų vietų dar bus „peštynių“

„Auksinio proto“ žaidėjai antradienį „Žuvėdroje“ surėmė kaktas priešpaskutiniame pavasario serijos žaidime. Šio turnyro nugalėtojai jau senokai žinomi – tai komanda „Tie patys“, kurių jau nei teoriškai, nei praktiškai aplenkti neįmanoma. O dėl kitų prizinių vietų vyksta lygi kova tarp „Rumpelštilchen“ („Nykštukų“) ir „IPA ir prieteliai“ komandų. Į jų ginčą dar gali įsiterpti „Žeimeniai“, tačiau daugiau tik teoriškai (jiems reikia prieš tas dvi komandas, bent vieną iš jų, paskutiniame žaidime laimėti 32–34 taškų persvara). 

Skaityti plačiau

„Titanikas“ pasiglemžė ir tikro ignaliniečio gyvybę (2)

Internete aptikome interviu anglų kalba su Eliezero Gilinskio giminaičiu Ziska Šapiro (Shapiro), užrašytu Izraelio žurnalisto 1994 m. Pasirodo,  Z. Šapiro yra vienintelis išlikęs iš savo giminės, kuri buvo karo pradžioje sušaudyta prie Ignalinos. Jis karo pradžioje laiku pasitraukė į Rytus, tarnavo Raudonojoje armijoje, tris kartus buvo sužeistas, dalyvavo Kursko mūšyje, apdovanotas ordinais ir medaliais.

Skaityti plačiau

Liko du žaidimai

Antradienį „Žuvėdroje“ vyko tryliktasis pavasario serijos „Auksinių protų“ mūšis. Visi turai, išskyrus ketvirtąjį, buvo įveikiami ir įdomūs. Ketvirtojo turo klausimai – kažkoks košmaras: chemijos formulės, junginiai ir jų kilometriniai pavadinimai. Ir kam tai įdomu? Šis turas košmariškas buvo visoms komandoms, tad niekas daugiau nei į keturis klausimus neatsakė.

Skaityti plačiau

Velykos pagal Laimės Paukštę

Jau tapo tradicija gražiąsias metų šventes pasitikti pagal Cijonuose Laimos ir Rimo Rakauskų globojamą Paukščių kaimo ritmą. Regis, ten gimsta gražiausios istorijos, pasisemiama originaliausių minčių, sužinoma pasaulio įdomybių ir pasineriama į vaikystę, į pasakų šalį. Natūralu, kad daugeliui žmonių norisi tikėti ar bent  įsivaizduoti, jog įmanoma sukurti pasakišką, gana tobulą pasaulį.

Skaityti plačiau

Spalvotoji savaitė be patyčių

Kovo 20−25d. mūsų mokykla tradiciškai prisijungė prie respublikinės „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2017“. Akcijos tikslai buvo keli: atkreipti dėmesį į patyčių problemą; likti neabejingiems; skatinti pagarbius bei draugiškus mokinių, suaugusiųjų tarpusavio santykius; nepritarti patyčioms ir stabdyti jas kartu palaikant gyvenimo be patyčių idėją.

Skaityti plačiau

„Titanikas“ pasiglemžė ir tikro ignaliniečio gyvybę

Nepaskandinamu vadintas „Titanikas“ paskendo jau pirmos kelionės per Atlantą metu. Šiemet sukanka 105 metai, kai 1912 m. naktį iš balandžio 14 į 15 d. šiaurės Atlante, susidūręs su ledkalniu, paskendo  laivas „Titanikas“. Jis į ledkalnį atsitrenkė 23.40, o perlūžęs į dvi dalis, po vandeniu dingo 2.20 val. Ledkalnis dešiniojo laivo borto apačioje pramušė 90 m skersmens skylę, pažeisdamas iškart penkis hermetiškus laivo skyrius.

Skaityti plačiauVarduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Apklausa

Nauja Vyriausybė dirba jau 100 dienų. Kaip vertinate jos veiklą:

Nemažai trūkumų, bet iš esmės teigiamai. - 29.4%
Trūksta nuoseklumo, per daug blaškymosi. - 21%
Maža ryžto. Iškilus priešpriešai iš karto atsisako planuotų projektų ar jų vykdymą atideda. - 9.2%
Patenkinamai, bet tikiuosi geresnio darbo. - 9.2%
Blogai, kol kas nieko nepadarė, ką žadėjo. - 29.4%
Nesidomiu, neturiu nuomonės - 1.7%

Jau balsavo: 119
Ši apklausa jau pasibaigusi on: 2017 bal 21

Reklama ir skelbimai svetainėje