viagra super force buy over internet

Kalėdinė vyskupo dovana – padėka už gerą žodį

Praėjusį antradienį, gruodžio 11 d., Ignalinoje viešėjo vyskupas Darius Trijonis. Drauge su dekanu kun. Vidu Smagurausku jiedu susitiko su rajono valdžia, Ignalinos TV, laikraščių „Mūsų Ignalina“ ir „Nauja vaga“ komandomis. Jo Eminencija turbūt kol kas vienintelis mums žinomas vyskupas, taip nuoširdžiai ir betarpiškai bendraujantis su žmonėmis, jog neretai šie taip ir užsimiršta leidžiantys laiką ne su visą amžių pažįstamu draugu. Vyskupo dėmesingumas smulkmenoms suteikia jam galios ir stipriai pakylėja žmonių akyse.

Skaityti plačiau

Ignalinos baseine vėl vaikai mokėsi plaukti

Kasmet prasidėjus naujiems mokslo metams Ignalinos ir Švenčionių rajonų vaikai skuba ne tik į mokyklos suolus, bet ir į Ignalinos baseiną, kur rugsėjį jų laukia pirmosios projekto ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ plaukimo pamokos. Rudenį projektą finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, o pavasarį – Ignalinos ir Švenčionių rajonų savivaldybės.

Skaityti plačiau

Įžiebus miesto eglę, prasidėjo Kalėdų laukimas

Penktadienį atverti vartai į Kalėdas – Ignalinoje įžiebta svarbiausia rajono eglė. Žmonių, kaip įprasta, susirinko gausiai. Ir oras geras, tarsi pagal užsakymą, pasitaikė, krito smulkus kalėdinis sniegas. Tad žinomas sinoptikas, rajono tarybos narys Vytautas Sakalauskas aikštėje sukiojosi su plačia šypsena... Vilniaus senamiesčio teatro aktoriai parodė ugnies spektaklį. Jis be žodžių, tamsoje kalbėjo ugnis, aktorių miklus manipuliavimas įvairiais deglais. Nežiūrint į tai, spektaklis, be abejo, turi  savo turinį, temą, kurią trumpai galima įvardinti kaip kovą tarp tamsos ir šviesos.

Skaityti plačiau

Apie saugų Lietuvos pasienį Eugenijaus Ostašenkovo kūryboje

Baigiasi itin reikšmingi Lietuvai metai: Lietuvos valstybės atkūrimo 100-etis, Lietuvos kariuomenės įkūrimo 100-etis, 160 metų Vincui Kudirkai, 130 metų, kaip pirmą kartą publikuota V. Kudirkos „Tautiška giesmė“, 99 metai, kaip ji patvirtinta Lietuvos himnu, Sąjūdžio, sudariusio sąlygas atkurti šalies Nepriklausomybę, gimimo 30-etis ir po to vykę pokyčiai šalyje gyvenusių tautinių mažumų bendruomenių gyvenime, Krašto apsaugos sistemos kūrime.

Skaityti plačiau

„Čia sugrįžę mes visad vaikai...“

Didžiasalio „Ryto“ gimnazija, prieš keturiasdešimt metų atvėrusi duris kaip dvikalbė vidurinė mokykla ryčiausiame Lietuvos pakrašty, išgyveno galybę švietimo reformų, bet būtent dėl savo geografinės padėties išliko „ilgąja gimnazija“ – atėjęs į pirmą klasę mokinys žino, kad galės čia mokytis, kol gaus brandos atestatą. Tai kuria pastovumo, pasitikėjimo jausmą ir, be abejo, traukia grįžti ten, kur tave stengėsi pažinti, vertinti, padėti atrasti save. Gal todėl gimnazijos sukakčių minėjimai visada sutraukia daugybę buvusių mokinių.

Skaityti plačiau

Metų „išpažinčių“ įkvėpti

Artėjant kalendorinių metų pabaigos šventėms – šv. Kalėdoms, lyg ir norisi peržvelgti prabėgusius metus, sudėlioti viską į lentynėles, kažkuo pasidžiaugti, dėl kažko nugurkti kartėlį. Pirmasis metų „išpažinčiai“ pasiryžo kun. Marijonas SAVICKAS. Jam paantrino ir neprisistačiusi daugėliškietė. 

Skaityti plačiau

Maži darbai – didelių pasiekimų pradžia

Taip pavadinta lapkričio 29 d. Ignalinos rajono vietos veiklos grupės Paliesiaus dvare organizuota šventinė konferencija, kurioje pasidžiaugta naujais projektais kaimo vietovėse, ryškiausiomis bendruomenių ir verslo iniciatyvomis, mokinių konkurso rezultatais ir puikiais pristatymais, kalbėta apie socialinį verslą, turizmo paslaugų vystymosi tendencijas, rekreacinę žvejybą ir kitas naujas verslo galimybes, grožėtasi rankdarbių ir suvenyrų paroda. Renginį vedė ir šventinę nuotaiką kūrė Marius Vilčinskas, koncertavo Gintautas Juodagalvis. Šventę finansavo Žemės ūkio ministerija, prisidėjo Ignalinos rajono savivaldybė. 

Skaityti plačiau

„Medžioklėje „ant durniaus“ nieko nebūna

Nepatikėsiu, kad gali būti kam nors nesvarbu, kaip surėdytas mūsų pasaulis? Žinoma, daugelį dalykų traktuojame ir vertiname savaip. O tas savaip priklauso nuo žinių, požiūrio, auklėjimo, gyvenimo būdo ir net... politikos. Ir nors kalba medžiotojai apie medžioklę, pasirodo, ir čia ne paskutiniu smuiku griežia politiniai sprendimai, dažnai pakeliantys iki žvaigždžių, o dar dažniau – sujaukdami pasaulį.

Skaityti plačiau

Didysis Dūkšto sprogimas: langai pabiro net už keliasdešimties kilometrų...

Prieš kurį laiką viename Dūkšto renginyje praslydo mintis, kad reikėtų kaip nors įamžinti Graužinio aukų atminimą, kai neregėtos galios Dūkšto sprogimas 1918 m. gruodį nusinešė ne vieną dešimtį gyvybių. Juolab, kas šį gruodį sukanka 100 metų nuo to klaikaus įvykio. Tad panašu, kad ta mintis liko neįgyvendinta, Graužinio aukos liko neįamžintos. Antra vertus, tai padaryti niekada nevėlu. 

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje