Laimėtojus skiria tik vienas kitas taškas

Antradienį „Žuvėdra“ vėl kunkuliavo protų klegesiu ir aistromis, vyko devintasis „Auksinių protų“ pavasario serijos žaidimas. Dėl nuotraukos laikraštyje (arba pirmos vietos dienos žaidime) konkuravo „IPA ir prieteliai“ ir „Tie patys“, dėl trečios vietos – net trys komandos. Šįkart šiek tiek geriau pasisekė policijos komandai, o treti liko „Žeimeniai“ iš Švenčionėlių. Jėgos buvo apylygės, nes komandas skiria tik 1–3 taškai. Bendroje įskaitoje ženkliai tebepirmauja „Tie patys“, turintys 46 taškų persvarą ir per vieną, netgi du žaidimus – kol kas nebepavejami. Priminsiu, kad bus žaidžiama 15 žaidimų (liko dar šeši). Kiekviena komanda išsibrauks po tris labiausiai nepavykusių žaidimų rezultatus ir pagal likusį taškų kraitį bus išaiškinti nugalėtojai.

R. Kajėno nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387  Varduvininkai:


  -oji metų savaitė, metų diena.

  Apklausa

  Nauja Vyriausybė dirba jau 100 dienų. Kaip vertinate jos veiklą:

  Nemažai trūkumų, bet iš esmės teigiamai. - 29.4%
  Trūksta nuoseklumo, per daug blaškymosi. - 21%
  Maža ryžto. Iškilus priešpriešai iš karto atsisako planuotų projektų ar jų vykdymą atideda. - 9.2%
  Patenkinamai, bet tikiuosi geresnio darbo. - 9.2%
  Blogai, kol kas nieko nepadarė, ką žadėjo. - 29.4%
  Nesidomiu, neturiu nuomonės - 1.7%

  Jau balsavo: 119
  Ši apklausa jau pasibaigusi on: 2017 bal 21

  Reklama ir skelbimai svetainėje