Balandį – geriausias Lietuvoje

Gintautas Šriūbėnas ERGO draudimo kompanijos Ignalinos padalinyje dirba jau dešimt metų. Draudikų darbo rezultatai kompanijoje suvedami kas mėnesį. Susumavus balandžio rezultatus, paaiškėjo, kad ignaliniečio rezultatai – geriausi Lietuvoje. Jo pasveikinti į Ignaliną atvyko ERGO Lietuvos filialo Nuosavo pardavimo tinklo projektų vadovas Darius Gedrimas su kolegomis. Jis, paprašytas apibūdinti Gintautą, kaip darbuotoją, sakė:

– Gintautas balandžio mėnesį apdraudė daugiausia klientų ir sumaniai visuomenei pristatė ERGO, kaip geriausią ir patikimiausią draudimo kompaniją. Jis – geriausias pardavimų žmogus. Draudžia viską: nekilnojamąjį turtą, automobilius, KASKO draudimą, pagelbėjo daugeliui ūkininkų ir pan. Gintautas labai pozityvus, optimistiškas, pergyvenantis už savo kompaniją ir klientus, kad šie būtų saugūs, laimingi ir patenkinti. Jis – atkakliai siekiantis savo tikslų, labai ambicingas.

Įteiktame sveikinime rašoma: „Sveikiname 2018 m. balandžio mėnesį tapus ERGO Insurance SE Lietuvos filialo motyvavimo priemonės „Geriausias mėnesio konsultantas“ nugalėtoju“.

Pats G. Šriūbėnas buvo ne itin kalbus. Paklaustas, kaip vertina savo pasiekimus, sakė:

– Man netikėta, matyt, taip balandį lėmė žvaigždės...

– Tikite horoskopais?

– Nelabai tikiu, bet šįkart taip viskas susiklostė...

Autoriaus nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje