viagra super force buy over internet

Kaip vartotojui atpažinti nesąžiningą komercinę veiklą?

Parduodami prekes ir teikdami paslaugas verslininkai suinteresuoti veikti sąžiningai, juk nuo to priklauso verslininko įvaizdis bei komercinė sėkmė. Tačiau elgtis sąžiningai verslininkus įpareigoja ir Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymas, kuriame įtvirtinta, kad nesąžininga komercinė veikla yra draudžiama. Nors įstatymas ir detalizuoja, kad komercinė veikla yra nesąžininga, jeigu ji neatitinka profesinio atidumo reikalavimų ir iškreipia arba gali iškreipti vidutinio vartotojo ekonominį elgesį siūlomo produkto atžvilgiu, tačiau kaip tokią veiklą atpažinti vartotojui?

Skaityti plačiau

Klaidino vartotojus dėl parduodamų patalpų paskirties

UAB „Capital Team“ skirtas įspėjimas – reklamuodama parduodamas patalpas, bendrovė pažeidė Lietuvos Respublikos nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo nuostatas. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – Tarnyba) gavo Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos (toliau – Inspekcija) persiųstą anoniminį pranešimą dėl Šarkuvos gatvėje Vilniuje vietoje dvibučių namų statomų daugiabučių. Inspekcija Tarnybą informavo, kad nurodytais adresais pagal parengtus projektus išduoti leidimai dvibučių statybai.

Skaityti plačiau

Draudžiama bausti antrąkart už tą pačią veiką

Baudžiamojoje byloje asmuo buvo nuteistas už tai, kad vairavo automobilį apsvaigęs, jo kraujyje rasta 1,75 prom. alkoholio, jam skirta 40 parų arešto ir bauda. Apeliacinės instancijos teismas skundą atmetė.

Skaityti plačiau

Apie paveldėjimo reikalus

Ar kreditoriai turi teisę reikalauti, kad įpėdiniai, priėmę palikimą pagal apyrašą, patenkintų jų reikalavimus iš įpėdinio asmeninio turto? Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) byloje buvo sprendžiamas klausimas, ar palikimą pagal apyrašą priėmusio įpėdinio atsakomybė ribojama paveldėtu turtu ar paveldėto turto verte. Antstolė buvo sudariusi paveldimo turto apyrašą, pagal kurį paveldėto turto vertė buvo daugiau nei 12 tūkst. Eur.

Skaityti plačiau

Už kainų neatitikimą ir skelbtų nuolaidų netaikymą „Rimi“ ir „Iki“ skirtos baudos

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) už vykdytą nesąžiningą komercinę veiklą skyrė UAB „PALINK“, valdančiai „Iki“ parduotuvių tinklą, 10 tūkst. eurų, baudą, o UAB „RIMI LIETUVA“, valdančiai „Rimi“ parduotuvių tinklą – 8 tūkst. eurų baudą.

Skaityti plačiau

Teismas: vaiko tėvu gali būti pripažįstamas net ir ne biologinis tėvas

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija 2018 m. spalio 12 d. priėmė nutartį dėl  teisės normų, reglamentuojančių tėvystės nuginčijimą, aiškinimo ir taikymo. Ieškovas R. D. 2016 m. spalio 7 d. ieškiniu prašė teismo pripažinti faktą, kad jis nėra M. D. tėvas.  Jis nurodė, kad jo ir atsakovės A. D. santuoka nutraukta 2011 m. balandžio 5 d. Po šalių santuokos nutraukimo gimė sūnus M. D. 

Skaityti plačiau

Teismas: visuomenė turi teisę reikalauti...

Byloje nustatyta, kad, 2017 m. kai kuriose Kauno miesto gatvėse pradėjus kirsti medžius, visuomenė ėmė reikšti nepasitenkinimą, prašė stabdyti medžių šalinimo darbus, įvairioms institucijoms rašė skundus. Nesulaukus iš savivaldybės atsako, vienas asmuo pats ėmėsi iniciatyvos, kreipėsi dėl faktinių aplinkybių konstatavimo. Lietuvos dendrologų draugija, apžiūrėjusi likusius penkis nenupjautus ir septynis nupjautus kaštonus, nustatė, kad šie medžiai gali (ar galėjo, nes dalis jų nupjauta) dar ne mažiau kaip keliasdešimt metų saugiai augti šioje vietoje.

Skaityti plačiau

Baudos ir kitos sankcijos, pradėjus taikyti BDAR

Kaip žinia, 2018 m. gegužės 25 d. Lietuvoje, kaip ir kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse, bus pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR). Tarp organizacijų jaučiama įtampą dėl pasiruošimo taikyti naujas duomenų tvarkymo taisykles. Be jokios abejonės, organizacijoms nemažai nerimo kelia didėjančios baudos, todėl pateikiame išsamesnės informacijos dėl baudų ir kitų poveikio priemonių.

Skaityti plačiau

AB Telia Lietuva skirta sankcija už vartotojams teiktą nepageidaujamą reklamą

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – Tarnyba) gavo vartotojų prašymų dėl Telia Lietuva, AB elektroniniu paštu bei SMS žinutėmis teikiamos nepageidaujamos reklamos. Vartotojai informavo, jog kreipėsi į bendrovę, prašydami nebesiųsti jokių reklaminių pranešimų, tačiau reklama vis tiek buvo teikiama.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Kraujo centras

Reklama ir skelbimai svetainėje