viagra super force buy over internet

Neteisėtai vykdoma turistinių kelionių organizavimo veikla

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – Tarnyba) sulaukia vis daugiau vartotojų kreipimųsi dėl nesuteiktų turizmo paslaugų. Atsižvelgusi į tai, Tarnyba dalijasi Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos (toliau – Turizmo departamentas) informacija apie UAB „Atostogos ir informacija“ vykdomą neteisėtą veiklą, siūlant vartotojams įsigyti organizuotas turistines keliones.

Turizmo departamentas informuoja, kad UAB „Atostogos ir informacija“ siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama tam išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo. Turizmo departamentas pažymi, kad svetainių www.manoatostogos.com ir www.mivacaciones.com valdytojas anksčiau vadovavo bankrutavusioms kelionių agentūroms UAB „Horizon Travel Worldwide“, UAB „Travel Team“ ir UAB „HotelsNet“.

Turizmo departamentas atkreipia vartotojų dėmesį, kad svetainėse www.yoursvacations.com ir www.mivacaciones.com nurodyti kontaktai Ispanijos Karalystėje, tačiau nepateikiami duomenys apie pačią keliones siūlančią įmonę bei jos turimą pažymėjimą, suteikiantį teisę verstis kelionių organizavimu.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

Prieš įsigyjant organizuotą turistinę kelionę, vartotojai raginami įsitikinti, ar kelionių organizatorius veikia teisėtai. Informaciją apie Lietuvoje įsteigtų kelionių organizatorių, turinčių galiojantį Turizmo departamento išduotą kelionių organizatoriaus pažymėjimą, taip pat daugiau apie tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš sudarant organizuotos kelionės sutartį galima rasti internetinėje svetainėje www.tourism.lt.

Informacijos šaltinis: www.vvtat.lt.

Savo klausimus, pasiūlymus ar pastabas galite tiesiogiai siųsti Teisinių paslaugų portalui JURISTAI24.LT elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.">Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.. Dėl privačios konsultacijos, dokumentų parengimo ar kitų teisinių paslaugų galite tiesiogiai kreiptis telefonu 8 624 83459. Anonimiškumas garantuojamas.

Pastaba. JURISTAI24.LT teisės naujienų skyrelyje spausdinamos informacijos atžvilgiu yra informacijos perdavėjas, bet ne jos autorius.

Daugiau informacijos interneto tinklalapyje www.juristai24.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje www.facebook.com/juristai24.lt.

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Išsinuomočiau žemės

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje