viagra super force buy over internet

Iš įvykių suvestinių

Vasario 14 d. 65-erių vyras pareiškė, kad Didžiasalio sen., sodų bendrijoje ,,Birvėta“, Geležinkelio g. iš sodo namelio pro galimai nerakintas duris buvo įsibrauta į vidų ir pavogta nešiojamas kompiuteris JVC su juodos spalvos medžiaginiu dėklu, kolonėlės su garso stiprintuvu, kompiuterio kietasis diskas ir trys USB. Padaryta 475 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Vasario 11 d., Utenos AVPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyrius gavo KB „Ignalinos grūdai“ pareiškimą, kad 2018 m. sudarė sutartį su SIA „Agro Baltprom“ iš Latvijos Respublikos, pagal kurią minėtai įmonei pardavė apie 350 tonų grikių, tačiau pirkėjas iki šiol neatsiskaitė. Padaryta 76 771,50 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Avarijoje sužaloti trys žmonės

Vasario 9 d., apie 15.36 val., kelyje Ignalina–Dūkštas, blaivus 70-metis vyras, gyv. Švenčionėliuose, vairuodamas automobilį OPEL MERIVA susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu AUDI 80, kurį vairavo blaivus 49-erių vyras, gyv. Kazitiškio sen., Pašilės k. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio AUDI 80 vairuotojas (dešinės rankos ir pečio sumušimai) ir automobilio OPEL MERIVA keleiviai: 61-erių vyras, gyv. Ignalinoje, Ateities g., (kairės plaštakos lūžis) ir 75-erių vyras, gyv. Ignalinoje, Švenčionių g. (dėl galvos traumos išvežtas į Vilniaus m., ligoninę). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Skaityti plačiau

Elnę užmušė kirviu

Praėjusį penktadienį Aplinkos apsaugos pareigūnai gavo pranešimą dėl rajone galimai neteisėtai sumedžiotos suaugusios tauriojo elnio patelės. Į įvykio vietą nedelsdami išvyko Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai. Aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, kad vienas iš pažeidėjų, važiuodamas automobiliu, pakelėje pastebėjo sužeistą ir vos einančią tauriojo elnio patelę.

Skaityti plačiau

Avarijoje sužaloti du žmonės

Sausio 23 d., apie 16.48 val., kelyje Ignalina–Dūkštas, automobilis „Audi A6“, vairuojamos blaivios 66-erių moters, gyv. Kazitiškyje, Parko g., susidūrė su automobiliu VW TRANSPORTER, kurį vairavo blaivus 59-erių vyras, gyv. Ignalinoje, Šilo g.. Eismo įvykio metu nukentėjo ir į VšĮ VISAGINO LIGONINĘ pristatyta automobilio „Audi A6“ vairuotoja, kuri dėl kojos blauzdikaulio lūžio paguldyta į Chirurgijos skyrių ir automobilio VW TRANSPORTER 28-erių keleivis, gyv. Kazitiškio sen., Serapiniškės k., kuris dėl daugybinių sumušimų po med. pagalbos suteikimo Priėmimo skyriuje išleistas gydytis į namus.Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Atsargiai, naujas sukčiavimo būdas

Netikėkite pas jus į namus atėjusiais nepažįstamais asmenimis, kurie prisistato vandenų, dujų ar elektros ūkio atstovais ar socialiniais darbuotojais ir pareiškia norą grąžinti jums permoką už suteiktas paslaugas. Nė viena oficiali institucija piniginių operacijų klientų namuose neatlieka. Jei iš tikrųjų jums priklauso permokos grąžinimas, jūs būsite pakviesti į paslaugos teikėjos būstinę ir ten išspręsite visus finansinius reikalus. Jei pinigus kažkas atneša į namus, žinokite – tai negeri žmonės, kurie pasinaudoję jūsų patiklumu, savo vizito metu jus apvogs.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Gautas 59-erių vyro, gyv. Visagine, Visagino g., pareiškimas, kad  laikotarpyje nuo 2018-10-29 iki 2018-12-30, 16 val., Dūkšte, Smėlynės g., išėmus virtuvės langą buvo įsibrauta į negyvenamąjį namą ir iš jo pavogta: metalinis diskas, krūmapjovės ESPINA dokumentai, benzino filtras. Padaryta turtinė žala – 50 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Gruodžio 22 d., apie 15.30 val., Kazitiškio sen., Sungardų k., neblaivus 49-erių vyras (1,49 prom.) namuose smurtavo prieš 58-erių, taip pat neblaivią sugyventinę (1,57 prom.), dėl ko moteriai buvo sukeltas fizinis skausmas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Gruodžio 14 d., apie 16 val., 64-erių vyras, atvykęs į jam priklausančią sodybą Kazitiškio sen., Ligūnų k., Dvaro g., pastebėjo, kad laikotarpyje nuo 2018-12-01 iki 2018-12-14, išlaužus verandos duris, buvo įsibrauta į sodyboje esantį namą ir pagrobta įvairių maisto produktų, kurių vertė yra apie 30 eurų, įvairių alkoholinių gėrimų už bendrą vertę 75,42 eurų bei 8 pakeliai cigarečių, kurių bendra vertė 25,60 eurų. Iš viso padaryta 131,02 eurų materialinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurios partijos kandidatų sąrašą balsuotumėte?

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje