Iš įvykių suvestinių...

Spalio 12 d. Dūkšto sen., Kaniūkų k., Dvaro g. bute pas 57-erių vyrą rasti neteisėtai laikomi 763 įvairaus kalibro šoviniai. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinės

Spalio 9 d., apie 7.15 val. pastebėta, kad iš UAB „Aukštaitijos traktas“ priklausančių sunkvežimio MAN ir ekskavatoriaus, stovėjusių Bėčiūnų k., Bėčiūnų g., kuro bakų pagrobta apie 140 litrų dyzelinio kuro. Padaryta žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Rimšės sen. Rastos kanapių plantacijos

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai atlieka didelio masto sudėtingą ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu. Ikiteisminis tyrimas pradėtas po to, kai pareigūnai, atlikę kriminalinės žvalgybos veiksmus, surinko pakankamai duomenų apie asmenį, neteisėtai disponavusį dideliu kiekiu narkotinės medžiagos.

Skaityti plačiau

Galva išdaužė stiklą

Spalio 8 d., apie 7.30 val., Ignalinoje, Vasario 16-osios g., už grasinimą nužudyti sugyventinę sulaikytas ir rajono PK Reagavimo skyriaus pareigūnų vedamas į tarnybinį policijos automobilį, antrankiais už nugaros surakintas, neblaivus (2,16 prom.) 44-erių vyras galva trenkė į tarnybinio automobilio „Škoda Yeti“ bagažinės stiklą ir jį išdaužė. Vyrui dėl praskeltos kaktos ir nosies sužalojimo suteikta med. pagalba, vėliau jis uždarytas į areštinę. Įvykis registruotas.

Skaityti plačiau

„Girta“ avarija

Spalio 3 d., apie 21.40 val., kelio Ignalina–Kylatrakis 3 km, pastebėtas griovyje apvirtęs automobilis „Toyota Avensis“. Nustatyta, kad automobilį vairavo neblaivus (3,32 prom.) 25-erių vyras. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į rajono PK ilgalaikio sulaikymo patalpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Traktorius sužalojo vaiką

Rugsėjo 25 d., apie 8.05 val., Didžiasalyje, Agarinio g. namo kieme, blaivus 62-ejų vyras (paimta kraujo tyrimui), vairuodamas ekskavatorių ZEPPELIN, priklausantį UAB „Meleksas“, kaušu kliudė vaiką (gim. 2004 m.). Eismo įvykio metu sužalotas vaikas išvežtas į respublikinę Vilniaus miesto Lazdynų greitosios pagalbos ligoninę. Pasak jos gydytojų, vaiko gyvybei pavojaus nėra, bet yra lūžę dubens kaulai ir laukia ilgas gydymas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Konfiskuotų narkotikų vertė – apie 5 mln. eurų

2017 m. rugsėjo 14 d. Lietuvos kriminalinės policijos biuro (toliau – Biuras) pareigūnai galutinai baigė slaptą policijos operaciją, kurios metu buvo sulaikyti aštuoni policijai gerai žinomi asmenys iš Biržų, Panevėžio ir Šiaulių miestų. Asmenys, siejami su organizuotu nusikalstamumu, įtariami neteisėtu narkotinių medžiagų disponavimu itin dideliais kiekiais. Pirminiais paskaičiavimais, iš neteisėtos apyvartos konfiskuota daugiau kaip pusės tonos (daugiau nei 500 kg) narkotinės medžiagos – hašišo. Apytikslė narkotikų vertė ,,juodojoje“ rinkoje gali siekti apie 5 000 000 eurų.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių...

Rugsėjo 24 d., apie 12.30 val., 66-erių moteris, gyv. Ignalinoje., Liaudies g., atvykusi į jai priklausantį negyvenamą butą Aukštaičių g., pastebėjo, kad įsibrovus pro balkono langą iš buto yra pavogti auksiniai juvelyriniai dirbiniai ir naujas dulkių siurblys SAMSUNG. Padaryta 1900 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Švaistėsi peiliu

Rugsėjo 16 d., apie 02.56 val., pranešta, kad Dūkšto sen., Medeišių k., neblaivus sūnus namie grasina peiliu. Nuvykus minėtu adresu nustatyta, kad neblaivus 36-erių vyras (2,87 prom.), kilus konfliktui su 57-erių patėviu (2,79 prom.) peiliu nežymiai sužalojo dešinės rankos plaštaką, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Moterims ir jų vyrams

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje