Iš įvykių suvestinių

Balandžio 16 d., apie 17 val., 56-erių vyras pastebėjo, kad yra dingusi medinė, žalios spalvos valtis, kuri buvo žiemai palikta prirakinta metaline grandine prie medžio Ignalinoje, prie Ilgio ežero. Padaryta žala – apie 150 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Balandžio 10 d. 53-ejų vyras pareiškė, kad apie 16 val., Kazitiškio sen., Ligūnų I k., iš gyvenamojo namo nerakinamo sandėliuko pagrobta plovimo įrenginys „Karcher“ ir trimeris „Husqvarna“. Iš viso padaryta žala – 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Balandžio 7 d. iš 62-ejų Naujasodžio k. (Linkmenų sen.) gyventojo ūkinio pastato Ežerų g. dingo kampinis šlifuoklis „AEG“ ir benzininis pjūklas „Stihl 290“. Nuostolis – 1000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Balandžio 4 d., apie 00.10 val., pas 65-erių Ignalinos sen., Strazdiškės kaimo gyventoją gyvenamajame name rasta vienuolika litrų skysčio, turinčio specifinio naminės degtinės kvapo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Vesternas Tartokuose

Kovo 31 d. gautas rajono PK reagavimo skyriaus vyr. tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad apie 23 val., namuose Kazitiškio sen., Tartoko k., išgertuvių metu neblaivus (girtumą nusistatyti atsisakė) 45-erių patėvis koja spyrė neblaiviam (1,17 prom.) 19-mečiui posūniui, po ko pastarasis supykęs sudaužė lėkštę, trenkdamas sau į galvą ir susižalodamas sau dešinį smilkinį. Vyras po med. pagalbos suteikimo paguldytas į Visagino ligoninės Traumatologijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Skaityti plačiau

Pametė pistoletą

Kovo 27 gautas Utenos AVPK Utenos r. KPS tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad kreipėsi 36-erų vyras, gyv. Utenoje, kuris paaiškino, jog 2017-03-18 nuo 12.30 val. iki 18 val., būdamas prie Dringio ež. Vaišniūnų k., nenustatytomis aplinkybėmis pametė teisėtai laikomą B kategorijos šaunamąjį ginklą GLOCK 19 9x19, su įstatyta šovinių dėtuve, kurioje buvo 14 vnt. LUGER 9 x19 šovinių, šaunamasis ginklas buvo įdėtas į šaunamojo ginklo operatyvinį dėklą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Kovo 25 d., apie 10.44 val.,72-ejų dūkštietis pranešė, kad Dūkšte, Naujojoje g., nakties metu išdaužus verandos stiklą, apvogtas jam priklausantis namas. Pavogti 2 televizoriai ir žoliapjovė ,,Husgvarna“. Padaryta žala – 1100 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Gaisre žuvo moteris

Kovo 18 d., 21.59 val., ugniagesiai gelbėtojai gavo iškvietimą į Dūkšto sen. Beržininkų k., kuriame degė daugiabutis gyvenamasis namas. Gaisras buvo užgesintas iki ugniagesių atvykimo, namo pirmojo aukšto bute buvo nestiprus uždūminimas. Jame, virtuvėje  tarp durų, rasta apie 70 metų amžiaus moteris apdegusia nugara, kuriai medikai konstatavo mirtį. Apdegė apie 1 m² grindų (linoleumo). Butas nestipriai aprūko. Namas daugiabutis, dviejų aukštų, medinis. Policijos įvykių suvestinėse rašoma, kad moteris gimusi 1946 m., o mirties priežasčiai nustatyti pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Kontrabandą plukdė narai

Vėlų sekmadienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės pasieniečiai Kamojos upėje pastebėjo du asmenis. Jie vilkėjo hidrokostiumus ir plukdė ryšulius. Kamoja eina siena su Baltarusija, o vėliau upė įsuka į Lietuvą ir toliau teka jos teritorija. Upės plotis siekia 4–5 metrus. Vieta, kurioje pasieniečiai pamatė plaukikus, yra maždaug už 2 km nuo sienos.

Skaityti plačiauVarduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Apklausa

Nauja Vyriausybė dirba jau 100 dienų. Kaip vertinate jos veiklą:

Nemažai trūkumų, bet iš esmės teigiamai. - 29.4%
Trūksta nuoseklumo, per daug blaškymosi. - 21%
Maža ryžto. Iškilus priešpriešai iš karto atsisako planuotų projektų ar jų vykdymą atideda. - 9.2%
Patenkinamai, bet tikiuosi geresnio darbo. - 9.2%
Blogai, kol kas nieko nepadarė, ką žadėjo. - 29.4%
Nesidomiu, neturiu nuomonės - 1.7%

Jau balsavo: 119
Ši apklausa jau pasibaigusi on: 2017 bal 21

Reklama ir skelbimai svetainėje