Gaisre žuvo moteris

Kovo 18 d., 21.59 val., ugniagesiai gelbėtojai gavo iškvietimą į Dūkšto sen. Beržininkų k., kuriame degė daugiabutis gyvenamasis namas. Gaisras buvo užgesintas iki ugniagesių atvykimo, namo pirmojo aukšto bute buvo nestiprus uždūminimas. Jame, virtuvėje  tarp durų, rasta apie 70 metų amžiaus moteris apdegusia nugara, kuriai medikai konstatavo mirtį. Apdegė apie 1 m² grindų (linoleumo). Butas nestipriai aprūko. Namas daugiabutis, dviejų aukštų, medinis. Policijos įvykių suvestinėse rašoma, kad moteris gimusi 1946 m., o mirties priežasčiai nustatyti pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas                                  

Kovo 15 d. rajono PK reagavimo skyriaus vyr. tyrėjas parašė tarnybinį pranešimą, kad apie 3.20 val. namuose, esančiuose Tverečiuje, Česlovo Kudabos g., konflikto metu neblaivus (1,59 prom.) 37-erių patėvis tris kartus metaliniu žarstekliu sudavė 16-metei podukrai į kairės rankos plaštaką, tuo sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK Ignalinos r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Mirtis

Kovo 19 d., apie 16.40 val., ūkiniame pastate, esančiame Ignalinoje, Turistų g., rastas 70-metės moters kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje