Švaistėsi peiliu

Rugsėjo 16 d., apie 02.56 val., pranešta, kad Dūkšto sen., Medeišių k., neblaivus sūnus namie grasina peiliu. Nuvykus minėtu adresu nustatyta, kad neblaivus 36-erių vyras (2,87 prom.), kilus konfliktui su 57-erių patėviu (2,79 prom.) peiliu nežymiai sužalojo dešinės rankos plaštaką, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Kontrabanda

Ketvirtadienį VSAT Ignalinos rinktinės pareigūnai Adutiškio pasienio kontrolės punkte tikrino iš Baltarusijos vykusį automobilį „Ford Mondeo“, kurį vairavo 30-ies šios šalies pilietis. Pasieniečiams kilo įtarimų, kad automobilyje gali būti įrengtas dvigubas dugnas. Nutarta transporto priemonę pristatyti į Medininkų kontrolės punktą ir atlikti patikrinimą rentgenu. Įtarimai pasitvirtino, o „Ford Mondeo“ bagažinėje bei slenksčiuose buvo aptiktos slėptuvės. Jose į Lietuvą gabenti 2 573 pakeliai cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais. Baltarusiui pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Jam gresia bauda nuo 2 700 iki 6 000 eurų bei automobilio konfiskavimas. Po apklausos baltarusis, kuriam įteiktas šaukimas atvykti į teismą, paleistas.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje