„Girta“ avarija

Lapkričio 3 d., apie 21.25 val., Didžiasalyje, Agarinio g., neblaivus (2,26 prom.) 32-ejų vyras, vairuodamas automobilį AUDI 100, jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į vaikų žaidimų smėlio dėžę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

16-metis grasino nužudyti

Lapkričio 3 d., apie 14.30 val., viešoje vietoje (Didžiasalyje k., Salos g.) nepilnametis (gim. 2001 m.) iškeikė necenzūriniais žodžiais bei turėdamas rankoje peilį grasino 42-ejų vyrui jį papjauti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Smurtas

Lapkričio 1 d., apie 18 val., namuose, esančiuose Vidiškėse, Melioratorių g., konflikto metu prieš 45-erių motiną ir 48-erių tėvą fizinį smurtą naudojo 21-erių sūnus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. Gautas ir priešpriešinis sūnaus pareiškimas, kad tėvas prieš jį smurtavo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. Dabar cypėje sėdi abu – ir tėvas, ir sūnus.

Mirtis

Lapkričio 6 d., apie 4 val., Ignalinoje, namuose Laisvės g., rastas negyvas 71-erių vyras, kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje