Iš įvykių suvestinių

Gruodžio 1 d. 46-erių vyras, atvykęs į savo sodybą Linkmenų sen., Pusvarsnėlių k., pastebėjo, kad pritaikius durų raktą patekta į namo vidų ir pavogta apie 170 eurų, maisto produktų. Padaryta 200 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 4 d., apie 17 val., bute Ignalinoje, Versmės g., išgertuvių metu neblaivus (3,01 prom.) 24-erių vyras pagrobė 77-erių moteriai priklausantį mobiliojo ryšio telefoną SAMSUNG J330 J3 2017 DS. Žala – 219 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Sumušė

Gruodžio 5 d., apie 16 val., viešoje vietoje – Ignalinos autobusų stoties laukiamojoje salėje – neblaivų (3,22 prom.) 39-erių vyrą, gyv. Ignalinoje, Ažušilės g., sumušė iš matymo pažįstamas jaunuolis. Nukentėjusysis dėl veido sumušimo bei kairės kojos abiejų blauzdikaulių lūžių paguldytas į Visagino ligoninės Chirurgijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje