Iš įvykių suvestinių

Gruodžio 1 d. 46-erių vyras, atvykęs į savo sodybą Linkmenų sen., Pusvarsnėlių k., pastebėjo, kad pritaikius durų raktą patekta į namo vidų ir pavogta apie 170 eurų, maisto produktų. Padaryta 200 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 4 d., apie 17 val., bute Ignalinoje, Versmės g., išgertuvių metu neblaivus (3,01 prom.) 24-erių vyras pagrobė 77-erių moteriai priklausantį mobiliojo ryšio telefoną SAMSUNG J330 J3 2017 DS. Žala – 219 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Sumušė

Gruodžio 5 d., apie 16 val., viešoje vietoje – Ignalinos autobusų stoties laukiamojoje salėje – neblaivų (3,22 prom.) 39-erių vyrą, gyv. Ignalinoje, Ažušilės g., sumušė iš matymo pažįstamas jaunuolis. Nukentėjusysis dėl veido sumušimo bei kairės kojos abiejų blauzdikaulių lūžių paguldytas į Visagino ligoninės Chirurgijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387

  Varduvininkai:


  -oji metų savaitė, metų diena.

  Kompiuterių remontas

  lrytas.lt


  Warning: fopen(http://www.lrytas.lt/rss/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/clients/client2/web6/web/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 330

  Reklama ir skelbimai svetainėje