Avariją sukėlė stirna

Sausio 5 d., apie 19.25 val., kelyje Aza–Vaišniūnai–Ginučiai–Kirdeikiai, blaivus  20-metis  vyras, dirbantis Utenos apskrities VPK Visagino PK RS vyr. patruliu, ne tarnybos metu, uniformuotas, vykdamas po tarnybos namo ir vengdamas susidūrimo su staiga į kelio važiuojamąją dalį išbėgusia stirna, nesuvaldė motinai priklausančio automobilio AUDI A6, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį. Apgadintas automobilis ir pakelės medis. Vairuotojas eismo įvykio metu nenukentėjo. Įvykis registruotas.

Smurtas

Sausio 7 d., apie 2 val., bute Ignalinoje, M. Petrausko g.,  konflikto metu neblaivus (girtumo nustatymo vengimo protokolas) 35-erių vyras smurtavo prieš bendraamžę sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į rajono PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Mirtys

Sausio 4 d., apie 12.30 val., gyvenamojo namo kieme Gilūtose, Paupio g., rastas 50-mečio vyro kūnas be matomų išorinių smurto žymių. Pradėdamas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Sausio 6 d., apie 13.50 val., prie namų ūkinio pastato Linkmenų sen., Limino k., rastas 62-ejų vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gaisras

Sausio 5 d., 14.42 val., ugniagesiams pranešta apie gaisrą Ignalinoje, Smėlio g. 29-ajame name.  Atvykus, mediniame sandėliuke degė šiukšlės. Aprūko malkos. Įvykis tiriamas.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje