viagra super force buy over internet

Kur karaliai pėsti vaikšto, o ignaliniečiai – „drovisi“

Nemažai nerimo ir klausimų rajono gyventojams kelia lauko tualetai. Dėl nuolat bauginančių pranešimų žiniasklaidos priemonėse apie sankcijas ir baudas, tų klausimų kaskart vis daugėja. Esą lietuviai erzina Europą tebesinaudodami lauko tualetais ir už tai turėsią susimokėti. A tikrai griausime lauko tualetus, ar vis tik kažkas mumis manipuliuoja? 

Skaityti plačiau

Žaidimai rinkimų smėlio dėžėje

Miškas sparčiai retėjo, bet medžiai ir toliau balsdavo už kirvį,nes jo kotas buvo medinis ir jie galvojo, kad jis – vienas iš jų! Man labai patinka rinkimai. Bet kokie. Priežasčių yra ir ne viena. Kai buvau ties paauglystės slenksčiu, mėgdavau vakarais, po babos darbo dienos, eiti pas ją ir vakaroti. O ji mokindavo visokių „baikų“, patarimų pažerdavo. Vienas iš jų, įsiminęs iki šiol. Sako, kai sutiksi kokį patinkantį žmogų, nepagailėk pinigėlių ir nupirk jam degtinės. Kai išgers, stebėk elgesį – ar juokaus, ar miegos, ar rėkaus ir daužysis. Degtinė, vaikeli, labai greitai padės suprasti, kad slypi tame žmoguje. Tai būdavo man juoko iš tokio patarimo... 

Skaityti plačiau

Ignalinoje „plinta“ pavežėjai

Akylesni rajono gyventojai turbūt jau pastebėjo važinėjančius automobilius su užrašu „Pavežėjo paslauga“ ir kitokiais skiriamaisiais ženklais. Kai kurie dar smalsauja, kas tie pavežėjai? Kiti apskritai suka galvą, kaip Ignalinoje vakare „pasigauti“ taksi? O patys taksistai ir pavežėjai piktinasi, kad nėra jiems deramos vietos „bazuotis“, o jų galimiems klientams nėra kur laukti. 

Skaityti plačiau

Įvažiavimų ir aikštelių priežiūra – šios žiemos iššūkis

Kad redakcija priima jūsų skambučius ir pagal galimybes padeda rasti atsakymus – tiesa. Bet kad redakcija nuvalys kelius prie miesto gydymo įstaigų – nerealu. Šią savaitę, po atlydžio spustelėjus šaltukui, užgriuvote su prašymais ir net... bauginimais. Suprasti tai mes suprantame jūsų nuogąstavimą, bet kaltinti mus dėl nenuvalytų aikštelių... 

Skaityti plačiau

Savivaldybės vadovai domėjosi ugniagesių darbu ir nauja technika

Vasario 1 d. savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis apsilankė Ignalinos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje (PGT) ir rajono priešgaisrinės tarnybos Dūkšto komandoje, buvo apžiūrėti du ugniagesių įsigyti automobiliai: visiškai naujas ir modernia įranga aprūpintas „Scania“ bei už savivaldybės skirtas lėšas Dūkšto komandai nupirktas automobilis „Iveco“. Savivaldybės vadovams pristatyta ugniagesių veikla, gaisrų statistika.

Skaityti plačiau

Gyvenkime saugiai – įsigykime autonominį dūmų detektorių

Susumavus prevencinės akcijos „Gyvenkime saugiai“ rezultatus, paaiškėjo, kad praėjusių metų pabaigoje autonominius dūmų detektorius savo namuose buvo įsirengę 43,4 proc. aplankytų gyventojų. Akcijos metu valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspektoriai ir ugniagesiai gelbėtojai aplankė per 106 tūkst. gyvenamųjų būstų. Statistikos duomenys rodo, kad visus metus gyventojų, savo namuose įsirengusių dūmų detektorius, skaičius nuolat augo. 

Skaityti plačiau

Savo pačių ir sniego gniaužtuose

Kai šiemet pagaliau į kiemą užsuko graži balta žiema, kilo panika. Sniegelio turime į valias. Bet, kas vienam džiaugsmas – kitam stresas ir nuostoliai. Gausiau nei paskutinius keletą metų iškritęs sniegas sukėlė sąmyšį. Keliai prasti. Tai tiesa. Žmonės nesijaučia saugiai ir reikalauja imtis ryžtingų veiksmų situacijai keisti. Socialiniame tinkle feisbookignaliniečiai pradėjo dalytis mintimis apie snieguotą Ignaliną ir net užsimena apie mūsų pačių aplaidumą.

Skaityti plačiau

Trumpos žinios

Sausio 29 d., apie 20.40 val., 27-erių vyras pranešė, kad galimai įsibrauta į jo prižiūrimą, vyrui priklausančią sodybą Dūkšto sen., Šukeliškės k. Namo viduje, vykdantis nusikalstamą veiką, sulaikytas 43-ejų vyras, šalia asmens rasta kuprinė su bandytais pavogti daiktais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Skaityti plačiau

Priminimas žvejams mėgėjams

Vasario 1 d. įsigalioja draudimas iki balandžio 20 d. žvejoti lydekas. Jo tikslas – užtikrinti besirengiančių neršti ir neršiančių lydekų apsaugą, pagausinti jų išteklius.Šių žuvų negalima gaudyti visuose vandens telkiniuose, išskyrus privačius tvenkinius ir kūdras. Iki balandžio 20-osios draudžiama žvejoti masalui naudojant gyvą žuvelę. Žvejybai gali būti naudojamas žuvies gabalėlis, tačiau visos užkibusios lydekos turi būti nedelsiant paleidžiamos atgal į vandens telkinį. 

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurios partijos kandidatų sąrašą balsuotumėte?

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje