viagra super force buy over internet

Šmeižto įteisinimas

Šito ir reikėjo laukti. Jeigu sutinkant praėjusius metus, kurie buvo paskelbti partizano Adolfo Ramanausko-Vanago metais, pasižymėjo Rūta Vanagaitė, apšmeižusi Lietuvos partizaną Adolfą Ramanauską-Vanagą, tai šiemet šmeižto neleido užmiršti Lietuvos „kultūrininkai“, skyrę Nacionalinę kultūros ir meno premiją Mariui Ivaškevičiui, 2002 m. išleidusiam romaną „Žali“, kuris pernai buvo „žmonių prašymu“ išleistas pakartotinai.

Skaityti plačiau

168 valandos

Girdite, jau pavasaris nedrąsiai po langais trepsi. Orai dar gana pilki, daug kur besivyniojantys į rūko skraistes, gali ir silpnai palynoti, tačiau oras jau pavasariu dvelkia, rytoj šilumos net 5–10 laipsnių prognozuojama. Ir saulė, sako, šyptelės, pasisveikins. Gamtininkai, kaip vieną iš ženklų, kad pavasaris jau beldžiasi, įvardija sugrįžtančius pirmuosius paukščius – gerves. Jos jau pastebėtos Pietų Lietuvoje. Pasak Selemono Paltanavičiaus, praktiškai viskas, kas šiandien vyksta gamtoje, pranašauja pavasarį.

Skaityti plačiau

Apie kvotas ir raganavimus

Apsidairai ir matai, kad tavęs visiems reikia. Na, sakykim, premjeras Saulius Skvernelis susitiko su Izraelio premjeru Benjaminu Netanjahu, ir jo sakoma kalba buvo verčiama į anglų kalbą. Žurnaliūgos sujudo: kaip tai – premjerui vertėjo į anglų kalbą prireikė. 

Skaityti plačiau

168 valandos

Kiemuose keikiasi vairuotojai, negalėdami su mašinomis ištrūkti iš ledinių provėžų, šaligatvių čiuožyklose griuvinėja praeiviai. Tai vis žiemos pikti pokštai. Šį savaitgalį, ko gero, žiema gaus antausį, nes plūsta šiluma, pliusas ore kabės ir dieną, ir naktį, tad neišvengiamai ims laižyti ledo šarvus. Diena ištįso jau bemaž per dvi valandas, tad sukame link pavasario...

Skaityti plačiau

Įspūdžiai iš cirko arenos

Jeigu nekaupsite savarankiškai, jūsų pensija bus maža. Netgi labai maža. Gyvensite skurdžiai. Kaip dabartiniai pensininkai, tie, kurie dirbo, bet ne tie, kurie vadžioje arba šalia to lovio buvo, Bet dabar valstybė suteikia jums šansą... Kažką pasididinti. Tik ne tai, apie ką kai kurios pagalvojote („to“, kai į pensiją išeisite, nebereikės), o būsimą pensiją. 

Skaityti plačiau

168 valandos

Link mūsų slenka šiluma, pranešė sinoptikai. Jau šiandien ji nusidrieks per Lietuvą, bet su pašaliniais reiškiniais. Kelias paras temperatūros ir dieną, ir naktį malsis tarp nulio ir penkių laipsnių šilumos, bet atmosferos frontas atgins sniego, šlapdribos, kai kur tvyros rūkas, silpna lijundra, plikledis. Pasišiaušęs lakstys vėjas. Išankstinėse prognozėse, kurios, kaip žinia, turi ydą dažnai keistis, rašoma, jog tokia žiema, kokia yra šiemet, dar laikysis maždaug iki vasario vidurio, vėliau šalčių jau nelaukiama, kasdien vis šiltės. Pagyvensim pamatysim...

Skaityti plačiau

Ar tikrai blogiau – kai kam geriau?

Nors sakoma, kad ne vien maistu žmogus gyvas, bet pirmiausia, vis dėlto, pavalgyti reikia. Kadangi ir aš iš Mažulonių į Ignaliną šio to valgomo nusipirkti važinėju, tai ir nusprendžiau pasižvalgyti, kur ir kaip mus, kaip sakoma, aptarnauja. Jeigu žmogus atvažiuoja į Ignaliną autobusu, o tokių, ypač vyresnio amžiaus, vis dar gana daug, išlipus iš autobuso toli eiti nereikia: parduotuvė kitoje gatvės pusėje. Kad ten tikrai parduotuvė, kiekvienas be vargo supras, jeigu atvažiavo ryte, iki dešimtos: prie įėjimo į tą pastatą nuolat trinasi kelios išsiblaivyti nespėjusios žmogystos, iš praeinančių dar ir centų ne paprašančios, o pareikalaujančios.

Skaityti plačiau

168 valandos

Šiųmetė žiema savo keptuvėje. Užėjo šalčio banga. Termometras vakar ir užvakar rodė minus 15 ir daugiau. Šiandien šaltis sumažės, bet rytoj jau priartės ciklonas su maišu sniego. Šalčio jis neišvarys, vietomis vėl bus iki minus 15–16 laipsnių. Dieną iki 10-ties šalčio...

Skaityti plačiau

O kodėl ir tuo nepasigyrus?

Metų pradžioje visų televizijų aktualijų laidose buvo kalbama apie šilumos kainas. Įvairių ūkinių bendrijų atstovai, komisijų ir komitetų nariai svarstė – kur brangiausia, aiškino, kad šalies didmiesčiuose nerenovuotuose butuose, kurių plotas apie 70 m², teks mokėti apie 70 Eur. Tai esą labai brangu, bet patys kalti – nesuskubote renovuotis.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurios partijos kandidatų sąrašą balsuotumėte?

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje