Abejingumas sukrečia...

Perskaičiau Onos Kozlovienės laišką (Dėl gydytojų kaltės stovėjome ant mirties slenksčio) ir, ilgai galvojusi, nutariau parašyti. Tą šeštadienį prieš Velykas panašiai nutiko ir mūsų šeimai.

Trijų metukų anūkėliui pakilo temperatūra, vaikas skundėsi, kad skauda ausytę. Nuvežėme į Ignalinos ligoninės Priėmimo skyrių. Ten pasakė, kad nėra LOR specialisto ir darykit, ką norit. Mums prašant, pagaliau teikėsi paskambinti pediatrei, kuri telefonu pasakė nusipirkti ausų lašiukų ir važiuoti namo.

Bevažiuojant į namus, anūkėlis pradėjo vemti. Iškvietėme greitąją med. pagalbą. Jos medikė paskambino į Visaginą. Ten pasakė, kad vaiko nepriims, taigi vėl, vežkit kur norit. Skambutis į Uteną. Važiuojam. Ten priėmė mus, iškvietė iš namų gydytoją Žvinį. Jis apžiūrėjo anūkėlį, padarė tyrimus ir paskyrė gydymą. Nors mūsų atvejis ne toks rimtas, kaip aprašytas, bet kai kurių medikų abejingumas sukrečia.

Noriu padėkoti Ignalinos Greitosios pagalbos ekipažui, gaila, nežinau pavardžių, gyd. Žviniui iš Utenos. Sėkmės Jums ir sveikatos.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

  • Saule

    Parašytas 2014-05-09 06:48:46

    Galvoju ar nereikėtų Ignalinoje visai uždaryti ligoninės. juk vis vie "niekam niekas nepriklauso dirbti". Ir dar tuo gydytojus neetiškai besielgenčius gatvių šluot, o kuo gi jie kitokie jei dirbt nesugeba

    Atsakyti

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje