Prekybininkai, išgirskite mus!

Taip jau susiklostė gyvenimas, kad dėl pablogėjusios sveikatos ir likus vienišai, teko parduoti butą Kaune ir apsigyventi Didžiasalyje. Kadangi dviejų kambarių butą Kaune pardaviau už litus, įvedus eurą, pinigų neužteko net vieno kambario butui Kaune.

Čia ir prasidėjo mano vargo dienelės... Dėl pašlijusios sveikatos negaliu valgyti nešviežio maisto. Nuolat reikia šviežių daržovių, vaisių, žuvų, paukštienos, o tuo Didžiasalyje beveik neprekiaujama. Į kitus kaimus sekmadieniais atveža šviežių žuvų, o Didžiasalyje jas iš Birvėtos tvenkinių matome tik prieš Kalėdas. Tuomet paskutinį kartą ir pirkau šviežių karpių

 O ką daryt kitomis dienomis? Juk valgyti norisi kasdien. Pilvo ant tvoros nepadžiausi ir nepasakysi – nevalgyk! Tuomet tenka samdyti automobilį ir važiuoti į Ignaliną. Bet, tarkime žuvys, ir ten parduodamos tik tam tikromis dienomis ir valandomis.

Didžiasalio parduotuvėse viskas tik šaldyta ir konservuota, o šviežių daržovių ir vaisių – labai mažas pasirinkimas, daugiau savaitgaliais. Kaip būtų puiku, jei prekybininkai su šviežia žuvimi, paukštiena, vaisiais ir daržovėmis ir į mūsų turgelį atvažiuotų. Būtų tikrai patenkinti dauguma didžiasaliečių, kurie neišgali dažnai nuvažiuoti į Ignaliną. Ar išgirs mus kas?..

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

  • Mhm

    Parašytas 2017-02-25 21:41:47

    Išsprendžiama ši bėda dėka interneto - nereklamuosiu, ' pagooglinkyt' patys, yra e-parduotuvių, kurios pristato maisto produktus (ir daržovės, ir mėsytę) į bet kurį Lietuvos kampelį. O internetu pasinaudoti bibliotekoje juk galima.

    Atsakyti

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje