viagra super force buy over internet

Ministras melavo, į Ignaliną važiavo

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga su visa gaisrininkų komanda mero rinkimų išvakarėse lėkė į Ignaliną gesinti gaisro. Bet malkų tiek buvo primesta, kad, kaip jau žinome, gaisro užgesinti nepavyko. 

Skaityti plačiau

Kai nežinai, kur eini, nepaklysi

Visos statistikos apie gerėjantį ar nelabai gyvenimą, apie nebrangstantį prekių krepšelį yra įdomios. Į prekių krepšelį surašytos prasčiausios prekės, kurios kainuoja mažiausiai, ir todėl aišku, kad jos skirtos dirbantiems žmonėms, kuriems pinigų reikia ir apsirengimui, ir kelionei į darbą, ir dar vaikams. Aišku, jiems taupyti reikia. 

Skaityti plačiau

Meilė ir neapykanta

Lietuvos priešai aiškūs. Dėl draugų – čia reikalai sudėtingesni. Į kaimynus šiaurėje pažiūrėjus – latviai visą laiką nežinia kas buvo. Tarsi jie yra, bet tarsi jų nėra. Pasveikiname vieni kitus, kai proga yra, o be progos – tarsi jie neegzistuotų. Suprantama, ką iš tų latvių paimsi, tokie pat bėdžiai, o jeigu ir gyvena geriau, tai mums nedera iš tų „zirga galva“ mokytis. Beje, patys latviai dėl tokio posakio neįsižeidžia ir nežino, kodėl juos taip vadina. Girdėjau aiškinimą: todėl, kad Rygos įlanka kontūrais į arklio galvą panaši...

Skaityti plačiau

Šmeižto įteisinimas

Šito ir reikėjo laukti. Jeigu sutinkant praėjusius metus, kurie buvo paskelbti partizano Adolfo Ramanausko-Vanago metais, pasižymėjo Rūta Vanagaitė, apšmeižusi Lietuvos partizaną Adolfą Ramanauską-Vanagą, tai šiemet šmeižto neleido užmiršti Lietuvos „kultūrininkai“, skyrę Nacionalinę kultūros ir meno premiją Mariui Ivaškevičiui, 2002 m. išleidusiam romaną „Žali“, kuris pernai buvo „žmonių prašymu“ išleistas pakartotinai.

Skaityti plačiau

Apie kvotas ir raganavimus

Apsidairai ir matai, kad tavęs visiems reikia. Na, sakykim, premjeras Saulius Skvernelis susitiko su Izraelio premjeru Benjaminu Netanjahu, ir jo sakoma kalba buvo verčiama į anglų kalbą. Žurnaliūgos sujudo: kaip tai – premjerui vertėjo į anglų kalbą prireikė. 

Skaityti plačiau

Įspūdžiai iš cirko arenos

Jeigu nekaupsite savarankiškai, jūsų pensija bus maža. Netgi labai maža. Gyvensite skurdžiai. Kaip dabartiniai pensininkai, tie, kurie dirbo, bet ne tie, kurie vadžioje arba šalia to lovio buvo, Bet dabar valstybė suteikia jums šansą... Kažką pasididinti. Tik ne tai, apie ką kai kurios pagalvojote („to“, kai į pensiją išeisite, nebereikės), o būsimą pensiją. 

Skaityti plačiau

Ar tikrai blogiau – kai kam geriau?

Nors sakoma, kad ne vien maistu žmogus gyvas, bet pirmiausia, vis dėlto, pavalgyti reikia. Kadangi ir aš iš Mažulonių į Ignaliną šio to valgomo nusipirkti važinėju, tai ir nusprendžiau pasižvalgyti, kur ir kaip mus, kaip sakoma, aptarnauja. Jeigu žmogus atvažiuoja į Ignaliną autobusu, o tokių, ypač vyresnio amžiaus, vis dar gana daug, išlipus iš autobuso toli eiti nereikia: parduotuvė kitoje gatvės pusėje. Kad ten tikrai parduotuvė, kiekvienas be vargo supras, jeigu atvažiavo ryte, iki dešimtos: prie įėjimo į tą pastatą nuolat trinasi kelios išsiblaivyti nespėjusios žmogystos, iš praeinančių dar ir centų ne paprašančios, o pareikalaujančios.

Skaityti plačiau

Nepriklausomybė? Tuoj interpretuosime

Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas nusprendė, kad Lietuva turi suteikti leidimą gyventi užsieniečiui vyrui, kitoje valstybėje sudariusiam santuoką su tos pačios lyties lietuviu. Ta proga Lietuvos žiniasklaida daug svarstė, ar ateityje Lietuvoje bus įteisintos homoseksualios šeimos, nors, pagal Konstitucijos 38 straipsnį, santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu. 

Skaityti plačiau

Laisvė, „Laisvė“ ir „stukačių“ kultas

Su tokia organizacija, kuri vadinosi „glavlitas“, kadaise teko susidurti, maždaug prieš 40 metų. Tada dirbau „Vagos“ leidykloje, o „glavlitas“ prižiūrėjo, kad „Vagos“ leidžiamos knygos atitiktų... net nežinau ką, nes jokių rašytinių nurodymų, kaip turi būti rašoma, nebuvo. Tiesiog, kad teisingai būtų rašoma.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Išsinuomočiau žemės

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje