viagra super force buy over internet

2018 m. geriausių jaunimo sportininkų penketukas

Sportininkai buvo apdovanoti specialiais prizais gruodžio 26 d., 16 val., Ignalinos kultūros centre. 1. Erikas Kapočius – plaukimas. Nordic šalių čempionato 5 vietos laimėtojas (200 m kompleksiniu olaikimu); Baltijos šalių plaukimo čempionas  tarp suaugusiųjų (400 m. kompleksiniu plaukimu) ir sidabro medalio laimėtojas (200 m kompleksiniu plaukimu), jaunimo grupėje laimėjo 3 rungtis – 200 m, 400 m kompleksiniu plaukimu ir 200 m nugara; Lietuvos plaukimo varžybų nugalėtojas bei prizininkas atskirose rungtyse.

Skaityti plačiau

Renkamas geriausių rajono 2018 m. jaunimo sportininkų penketukas

Balsavimas vyks internetu. Balsuoti galima iki 2018 m. gruodžio 20 d. elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.Tas pats asmuo gali balsuoti 1 kartą. Balsuojant būtina sudaryti visą sportininkų penketuko sąrašą. Kandidatai nurodomi eilės tvarka: pirmu įrašomas geriausias – pagal pasiektus rezultatus 2017–2018 m. sezone ir t. t. Kiekvienas balsuotojo atsiųstas penketuko sąrašo dalyvis įvertinamas taškais: už 1 vietą sąraše skiriami 5 taškai, už 2 vietą – 4, už 3 vietą – 3 ir t. t.

Skaityti plačiau

Ignalinos SPA centre – regiono neįgaliųjų žaidynės

Jau tradicija tapo kiekvieną rudenį neįgalius žmones vienijančioms organizacijoms susitikti Aukštaitijos regiono neįgaliųjų žaidynėse. Šiemet, lapkričio 15-ąją, vyko XI susitikimas, skirtas draugiškiems žaidimams, bendravimui ir dalijimuisi džiugiomis akimirkomis. Žaidynes kartu su Neįgaliųjų draugijos skyriumi organizavo Ignalinos kultūros ir sporto centras.  Šiais metais Ignalinoje viešėjo svečiai iš Pasvalio, Visagino, Švenčionių, Zarasų, o Ignalinai atstovavo net dvi komandos – Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos ir Neįgaliųjų draugijos. 

Skaityti plačiau

Džiugas Karklelis pagerino Lietuvos rekordą

Trečias kartas nemeluoja... Ši taisyklė pasitvirtino Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikui Džiugui Karkleliui, kuris šį savaitgalį vykusiose plaukimo varžybose Glivicėje (Lenkija) pagerino Lietuvos U15 amžiaus grupės rekordą, plaukdamas 400 m kompleksiniu plaukimu. Rekordas priklausė Džiugo vyresniajam treniruočių partneriui Erikui Kapočiui ir buvo pasiektas 2015 m. taip pat Lenkijoje, Poznanėje. 4 min. 42,64 sek. – toks rezultatas buvo realiai atakuojamas net tris kartus. 

Skaityti plačiau

Mero taurė išskrido į Kauną

Praėjusį šeštadienį Ignalinos aerodrome vėl kriokė lėktuvų motorai. Ultralengvųjų orlaivių pilotai varžėsi Atvirajame ultralengvųjų orlaivių čempionate, o kartu ir dėl rajono mero taurės. Tenka apgailestauti, kad kaip jau įprasta, įdomios varžybos visai nedomino ignaliniečių, kurių čia buvo ne daugiau dešimties. O juk stebėti orlaivių varžybas galimybę turi tik nedaugelis šalies vietovių, Ignalina – maloni išimtis. Bet yra kaip yra...

Skaityti plačiau

Ignalinos aerodrome vyko pirmosios dronų varžybos

Rugsėjo 1 d. Ignalinos aerodrome vyko pirmosios bepiločių varžybos CAASI 2018. Varžybose varžėsi dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų, atvyko ir VGTU Antano Gustaičio aviacijos instituto komanda. Varžybose buvo vykdoma pagrindinė bei oro pašto misija. Pagrindinės misijos metu dalyviai turėjo surasti aerodromo teritorijoj paslėptus objektus, sekti bei identifikuoti judantį automobilį. Po pagrindinės misijos komandos pradėjo vykdyti unikalią oro pašto misiją. Dalyviai turėjo pristatyti nedidelį krovinį kuo tiksliau ir kuo greičiau. 

Skaityti plačiau

Seniūnijų sporto žaidynėse

Rugsėjo  1 d. Utenoje vyko XI Lietuvos Seniūnijų Sporto Žaidynių antrasis turas. Žaidynėse susirinko atstovai iš visos Utenos apskrities. Mūsų rajono savivaldybės atstovai rungėsi šachmatų, stalo teniso, smiginio ir futbolo rungtynes. Geriausiai pasirodė mūsų smiginio komanda (Dalia Vaičiulienė, Tomas Pūras ir Mantas Strolia), užėmusi 2-ąją vietą ir iškovojusi kelialapį į finalines rungtynes, kurios vyks Jonavoje rugsėjo 15 d.

Skaityti plačiau

100 minučių, skirtų Mindaugo karūnavimui paminėti

Žiemą sėkmingai išbandę 100 minučių slidinėjimo varžybas, Kultūros ir sporto centro entuziastai ignaliniečiams ir miesto svečiams liepos 6 d. pasiūlė dalyvauti 100 minučių bėgimo/ėjimo renginyje, skirtame Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. 

Skaityti plačiau

Sportiškos Joninės

Birželio 23 d. Ignalinoje kojas pamiklinti buvo galima ne tik aplink Joninių laužą šokant, bet ir dalyvaujant įvairiuose sporto renginiuose: šaškių, šachmatų bei atskirose vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio 2x2 rungtyse. Taip pat tądien finalinėmis varžybomis baigėsi visą birželį vykusios rajono futbolo pirmenybės.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurios partijos kandidatų sąrašą balsuotumėte?

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje