Žinutė
  • Failed loading XML...

Ignalinos karatistė – Lietuvos vicečempionė!

Ričardo Trimonio vadovaujamo Ignalinos kiokušin karatė klubo „YOKO“ auklėtiniai – Germantė Gečaitė, Jonas Kuliešius, Paulius Lukoševčius ir Nikita Gimbickis – Kėdainiuose dalyvavo Lietuvos moksleivių  taurės finalinėse varžybose. Varžybos buvo vienos masiškiausių, jose dalyvavo daugiau kaip 700 sportininkų iš  Lietuvos klubų.

U16 metų amžiaus grupėje (svorio kategorijoje iki 65 kg) G. Gečaitė atkakliose kovose nugalėjo varžoves iš Klaipėdos ir Jurbarko ir tik finale, po pratęsimo, nežymia persvara nusileido kitai Klaipėdos atstovei. Germantė užėmė antrąją vietą ir tapo Lietuvos vicečempione. Sportininkė apdovanota sidabro medaliu ir diplomu.

U14 amžiaus grupėje (svorio kategorijoje iki 65 kg) Paulius Lukoševičius  iškovojo trečiąj1 vietą. Sportininkas apdovanotas bronzos medaliu ir diplomu.

U14 amžiaus grupėje (svorio kategorijoje virš 75 kg) Jonas Kuliešius ir U12 amžiaus grupėje (svorio kategorijoje iki 50 kg) Nikita Gimbickis iškovojo penktąsias vietas.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    lrytas.lt

    Reklama ir skelbimai svetainėje