Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Jonas BALTAKIS

Eltos nuotr.

Vagystės

Lapkričio 2 d. UAB „Meleksas“ pranešė, kad nuo spalio 28 d. iki lapkričio 2 d. iš nesaugomo statybų objekto Ignalinoje, Technikos g. 10A, teritorijos, nuo stogo buvo pagrobti 8 rulonai prilydomosios ruloninės stogo dangos, kurios bendra vertė 940 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Lapkričio 7 d. 16.06 val. pranešta, kad Ignalinoje, didžiojoje „Maximoje“ sulaikytas vagis. Nustatyta, kad tai nepilnametis, gyvenantis Pupiškės k. (Linkmenų sen.), kuris pavogė įvairių prekių už 17,13 Lt. Nepilnametis perduotas giminaičiams.

Lapkričio 9 d. 9.58 val. ignalinietė pareiškė, kad lapkričio 8 d. tarp 7.30 val. ir 15 val. iš Ignalinos Česlovo Kudabos pagrindinės mokyklos nerakinamos rūbinės pagrobtas jos dukrai priklausantis puspaltis. Žala – 150 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Be leidimo

Lapkričio 7 d. 15.02 val. anonimas pranešė, kad Ignalinoje, prie didžiosios „Maximos“ net aštuoni Rumunijos piliečiai be seniūno leidimo kelintą jau kartą vėl prekiauja pagalvėmis ir kitomis prekėmis. Surašyti protokolai.

Lapkričio 9 d. 17.40 val. vilnietis pranešė, kad kelyje Ceikiniai–Kazokinė, vairuodamas automobilį „MB 313“, jis atsitrenkė į staiga ant kelio išbėgusią stirną. Žmonės nenukentėjo, automobilis neapgadintas, stirna nugaišo.

Susidūrė

Lapkričio 7 d. 16.25 val. pranešta, kad Ignalinoje, Ateities g. esančioje T formos sankryžoje, sunkvežimis įvažiavo į automobilį. Atvykus padėta užpildyti eismo įvykio deklaracija.

Mirė namuose

Lapkričio 8 d. apie 9.54 val. pranešta, kad Kalvasalyje (N. Daugėliškio sen.) savo namuose rastas miręs 63-ejų V. M.. Kūnas be išorinių smurto žymių.

Girti viešumoje

Lapkričio 7 d. 20.39 val. iš Geležinkelio g. į PK išsiblaivyti ir protokolui surašyti pristatytas neblaivus (girtumą pasitikrinti atsisakė) 30-metis D. M. (gim. 1981 m.), o lapkričio 9 d. 3.24 val. į PK pats atėjo girtas 25-erių M. B. (3,24 prom.), jis sulaikytas išsiblaivyti ir protokolui surašyti. Lapkričio 9 d. 10.50 val. anonimas pranešė, kad Ignalinoje, Liaudies g. prie 18-ojo namo guli vyriškis. Rastas 35-erių ignalinietis O. M. (girtumą pasitikrinti atsisakė). Jis pristatytas į PK, kad išsiblaivytų ir protokolą pasirašytų.

Apie 17.05 val. Dūkšte, 50-metis Ažukarklinės k. gyventojas J. B. neblaivus tramdė savo dviratį (0,46 prom).

Degė šiukšlės

Lapkričio 9 d. 17.50 val. pranešta, kad Ignalinoje Liepų g. 5-ojo  daugiabučio namo kieme atvira liepsna degė plastikinis šiukšlių konteineris. Gaisro metu konteineris apdegė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *