Skip to content

Dvi „Ignalinos“ pergalės prieš suvalkiečius

Mamerto Krapausko nuotr.

Praėjusį penktadienį „Ignalinos“ komanda savo aikštėje sužaidė septintąsias LRK čempionato „Rytų“ diviziono B pogrupio rungtynes su Marijampolės „ŽSM-Mantinga-Juodeliai“ krepšininkais ir nugalėjo juos 96:78 (18:21, 26:15, 26:13, 26:29). Tai buvo trečioji ignaliniečių pergalė čempionate, tu tarpu jaunieji Marijampolės krepšinio mokyklos auklėtiniai dar iki šiol nebuvo patyrę pergalės skonio.

Kaip parodė rungtynių eiga, su turnyrinės lentelės autsaideriais šeimininkams pradžioje nebuvo lengva. Bet žiūrovai jau įpratę, kad ignaliniečiai dažnai tik pirmuose kėliniuose pradeda styguoti savo žaidimą. Taip atsitiko ir šįkart, nes aukštaūgiai ir greiti svečių krepšininkai perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas ir pradėjo pirmauti. Bet taip tęsėsi neilgai. Jau pirmojo kėlinio viduryje ignaliniečiai panaikino 10-ties taškų deficitą ir išsiveržė į priekį. Vėlgi jau įprasta, kad mūsiškiai visuomet sėkmingiausiai žaidžia trečiajame kėlinyje, todėl ir šįkart per jį „susikrovė“ daugiau kaip 20-ties taškų persvarą ir, ramiai žaisdami, pergalingai baigė rungtynes. Prie šios pergalės svariai prisidėjo Modestas Krasauskas ir Marius Valkauskas, pelnę atitinkamai 14 ir 13 taškų. Pripažintas tritaškininkas Tomas Gasparavičius į savo sąskaitą įsirašė 11 taškų.

Šeštadienį ignaliniečiai išvykoje rungtyniavo su kita Marijampolės „Kadis-Kolegija“ komanda, kuri buvo pasiekusi dvi pergales. Ignaliniečiai „košės įkrėtė“ ir kitai suvalkų komandai, rungtynes laimėjo rezultatu 105:81. Tai jau buvo ketvirtoji mūsiškių pergalė ir antroji išvykoje.

Pirmojo rato paskutines rungtynes šį šeštadienį 14 val. „Ignalinos“ krepšininkai namuose rungtyniaus su pajėgia Elektrėnų „Hidras-Centauras“ komanda.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje