Skip to content

Po „Iki“ ženklu – visos tinklo parduotuvės

Jonas BALTAKIS

Penktadienį Ignalinos „Cento“ parduotuvėje buvo judriau, nei įprasta. Bendrovė „Palink“, kuriai priklauso parduotuvės „Iki“, „Ikiukas“ ir „Cento“, pradėjo atsinaujinimo programą. Nuo penktadienio „Iki“ pavadinimas jungia visas tinklui priklausančias parduotuves: „Cento“ nuo šiol tapo „Iki Cento“, „Ikiukai“ – „Iki Express“, o „Iki“, žinoma, „kepurės“ nepakeitė. Šiek tiek atnaujintas ir pats „Iki“ prekės ženklas.

Penktadienį „Cento“ parduotuvė žmonių būrius pritraukė ne dėl kiek pakitusio jos pavadinimo, bet dėl ta proga vykusių daugumai prekių taikytų nuolaidų akcijų. Atnaujinta parduotuvė buvo atidaryta nei anksčiau, nei vėliau – 11 val. 11 min. Juk penktadienį buvo 2011-11-11. „Palink“ bendrovės Komunikacijos skyriaus vadovas Valdas Lopeta MI sakė, kad ši data ir laikas pasirinktas ne atsitiktinai. Toks vienetų paradas, būnantis tik kartą per šimtą metų, tikima, įmonei atneš sėkmę. Jo klausėme, kas, be prekės ženklo pakeitimo, dar keisis „Cento“ parduotuvėje?

„Šioje parduotuvėje, ko nebuvo iki šiol, dabar taikoma lojalumo programa. Su kortele „Iki premija“ pirkėjas pirks su 3 proc. nuolaida. Senjorams, pateikusiems pensininko ar neįgaliojo pažymėjimą, antradieniais visoms prekėms, išskyrus akcizines (alkoholį, tabaką), taikoma 10 proc. nuolaida. Peržiūrėsim ir prekių asortimentą, jį plėsim, keisis parduotuvės dizainas. „Iki Cento“ parduotuvė garantuos mažiausias kainas, džiugins gausesniu asortimentu bei jaukesne aplinka. Per ateinančius penkerius metus „Palink“ įmonė į savo parduotuvių atnaujinimą investuos daugiau nei 600 mln. litų, – sakė V. Lopeta.

„Iki“ tinklo parduotuvės buvo pirmos savitarnos parduotuvės Lietuvoje, jos pirmos pristatė savitarnos kasas, pirmos pasiūlė ekologiškus daugkartinio naudojimo maišelius, prancūzišką sūrį, šviežią žuvį ir daug kitų dalykų. Tai buvo bemaž prieš 17–18 metų.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here