Skip to content

SIUNTOS24 terminalas atidarytas ir Ignalinoje

Nuo praėjusios savaitės siuntų savitarnos terminalais SIUNTOS24 jau gali naudotis ne tik didžiųjų šalies miestų, bet ir Visagino, Zarasų bei Ignalinos gyventojai. Iš viso šiuo metu jau veikia 23 terminalai dvylikoje šalies miestų. Ignalinoje terminalas įrengtas prie didžiosios „Maximos“. Veikimo principas toks. Yra trijų dydžių angos siuntos dėžėms įdėti, nes paslaugos kaina priklauso ne nuo siuntos svorio, bet nuo dydžio. Priklausomai nuo jo, pristatymas visoje Lietuvoje kainuoja nuo 7,99 iki 15,99 Lt. Pagal siuntos turinį pasirenki vieną dėžę iš trijų. Į terminalą įdėjus siuntą, įdedami pinigai. Gavęs siuntą, terminalas siunčia signalą artimiausiam kurjeriui, šis bet kuriuo paros metu atvyksta, paima siuntą ir per parą pristato į bet kurią Lietuvos vietą. Siunta pristatoma į kitą tokį pat savitarnos terminalą arba, siuntėjui pageidaujant, įteikiama gavėjui tiesiai į rankas.

„Siuntų savitarnos terminalus diegiame ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose miestuose. Norime, kad jais galėtų naudotis net ir atokiausių miestelių gyventojai. Šie terminalai suteikia galimybę gyventojams siuntas siųsti bet kuriuo paros metu, o platus terminalų tinklas leis užtikrinti greitą ir kokybišką siuntų pristatymą“, – sako UAB „Baltic Post“ direktorius Karolis Kairaitis.

Iki metų pabaigos planuojama iš viso įrengti 71 visą parą veikiantį siuntų siuntimo ir gavimo savitarnos terminalą 44-iuose šalies miestuose. Šiuo metu Vilniuje veikia 5 SIUNTOS24 terminalai, Kaune – 6, Klaipėdoje ir Panevėžyje – po 2. Po vieną terminalą įrengta Šiauliuose, Marijampolėje, Vilkaviškyje, Ukmergėje, Prienuose, Visagine, Zarasuose bei dabar Ignalinoje. Visur siuntų terminalai įrengti prie didžiųjų prekybos centrų. Siųsti siuntas per savitarnos terminalus SIUNTOS24 visiškai saugu – terminalai buvo pagaminti laikantis aukščiausių saugumo reikalavimų. Juose yra įrengta apsaugos sistema bei filmavimo kameros.

Terminalų tinklą SIUNTOS24 diegia bendrovės „Kautra“ valdoma įmonė „Baltic Post“ kartu su Lietuvos paštu.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje