Skip to content

Uždarytas Grybėnų paštas

Nuo gruodžio 1 d. uždarytas Grybėnų paštas. Jau prieš kelias dienas grybėniškiai ir aplinkinių kaimų gyventojai, sužinoję apie jo uždarymą, pradėjo nerimauti, skambino į mūsų laikraščio redakciją, prašydami išsiaiškinti, kas dabar pristatys pensijas, laiškus ir įvairius gaunamus pranešimus, pagaliau kas prenumeruos laikraščius.

Kaip MI informavo Ignalinos pašto viršininkė Marytė Skudutienė, Grybėnų paštas uždaromas pagal Lietuvos pašto rekomendaciją dėl sunkios finansinės būklės. Uždaromas dar ir todėl, kad buvusi Grybėnų pašto viršininkė išeina iš darbo.

Bet grybėniškiai ir aplinkinių kaimų gyventojai gali nusiraminti ir nepanikuoti, nes visas buvusio pašto funkcijas, kaip ir anksčiau, nuo 8.30 iki 10 val. toliau atliks čia paliktas dirbti paštininkas Stasys Taškūnas. Todėl visi buvusio pašto lankytojai bet kokiais klausimais gali kreiptis į jį. Pas jį galima prenumeruoti ir „Mūsų Ignaliną“.

Norėjosi iš Ignalinos pašto viršininkės M. Skudutienės sužinoti, koks likimas laukia kitų mažesnių rajono paštų, tačiau ji sakė, kad tokios informacijos neturi, reikia kreiptis į Lietuvos pašto atstovą spaudai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje