Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Įvirtę į griovį, kontrabandininkai demaskavo patys save

Apie 18.48 val. pranešta, kad Salomenkos k. (Mielagėnų sen.) yra į griovį įvažiavęs ir apvirtęs automobilis. Nustatyta, kad apvirto „Renault 19“ (valstybinis numeris – kitos transporto priemonės), priklausantis 35-erių M. J. Automobilio vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino. Ignalinos rinktinės pasieniečiai automobilio salone aptiko cigarečių kontrabandą. Automobilis ir cigaretės saugomi Ignalinos pasienio rinktinėje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystės

Gruodžio 5 d. 14.29 val. Ignalinos miškų urėdija pareiškė, kad lapkričio 22 d. pastebėta, jog iš miško kvartalo Nr. 2606, 13-ojo sklypo, esančio šalia Melninkų k. (Ignalinos sen.), nukirsti ir pagrobti 7 žali beržai. Žala – 211,50 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 6 d. 15.37 val. Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direktorius pranešė, kad tądien apie 11 val. pastebėta, jog Šakarvos k. esančioje stovyklavietėje yra nusuktos ir pagrobtos dviejų suolų ir stalo lentos. Žala – 2500 Lt.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 7 d. apie 16 val. Mikalavo k. (N. Daugėliškio sen.) gyvenantis A. C. pranešė, kad iš jo sodybos teritorijoje stovėjusių dviejų kombainų „Don 1500“ degalų bakų pavogta 690 litrų žymėto dyzelinio kuro. Turtinė žala – 2070 Lt. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Bumt!..

Gruodžio 6 d. 14.15 val. J. K. pranešė, kad Ignalinoje, Ateities g. į stovintį automobilį „Peugeot“ atsitrenkė automobilis MAN.

Gruodžio 7 d. 17.38 val. P. G. pranešė, kad Linkmenyse vairuodamas automobilį „Opel Astra“, jis partrenkė staiga ant važiojamosios kelio dalies išbėgusią stirną, kuri vietoje nugaišo. Nežymiai apgadintas automobilis, žmonės nenukentėjo. Informuotas medžiotojų būrelis.

 „Išdūrė“…

Gruodžio 5 d. 16.10 val. ignalinietis pareiškė, kad dar liepos 1 d. Visagino restorane „Aukštaitija“ kelionių pristatymo metu, kurį organizavo UAB „Atostogų sandėlis“, apgaulės būdų iš jo išviliojo 1200 Lt už neva įsigytą kelionę į Maltą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kilpoje

Gruodžio 7 d. 9.47 val. Ignalinos GMP slaugytoja pranešė, kad Kazitiškyje savo namuose rasta pasikorusi 55-erių Z. V. gim. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Girti

Gruodžio 5–7 d. girti strakaliojo viešose vietose, tad teko patrepsėti ir policijos areštinėje: į PK pristatytas 23-ejų D. U. (3,38 prom., negalėjo savarankiškai eiti, svirduliavo, kalbėjo nerišliai), Ignalinoje, Aukštaičių g. – 46-erių Petriškės  k. gyventojas B. V. (2,85 prom.), Ignalinoje, prie parduotuvės „Danalta“, ant žemės gulėjo 61-rrių T. S. (dėl girtumo blaivumo pasitikrinti nesugebėjo), į PK pristatytas 42-ejų R. S. (3.90 prom.). Policija visiems suteikė mokamas išblaivinimo ir protokolų pasirašymo paslaugas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje