Skip to content

Turnyrą pergalingai pradėjo „Žuvėdros“ krepšininkai

Mamertas KRAPAUSKAS

 

Pirmadienio vakarą Ignalinos sporto ir pramogų arenos universaliojoje aikštelėje prasidėjo tradicinis (jau penktasis) krepšinio turnyras laikraščio „Mūsų Ignalina“ taurei laimėti, kuriame šiemet rungtyniauja „Žuvėdros“, „Savanorio“, Vidiškių miestelio ir Ignalinos gimnazijos komandos.

Pirmieji šį turnyrą pradėjo jau du kartus iš eilės laimėjusi taurę „Žuvėdra“ ir Vidiškių gyvenvietės krepšininkai. Turnyro pradžią paskelbęs laikraščio redaktorius Jonas Baltakis pasidžiaugė, kad nepaisant sunkmečio, keturios stipriausios rajono komandos pareiškė norą dalyvauti tradiciniame turnyre, todėl krepšininkams linkėjo sėkmės varžybose ir gražaus, kovingo, žiūrovo akiai malonaus žaidimo.

Jau pirmų rungtynių pradžia patvirtino, kad dabartiniai laikraščio taurės savininkai – „Žuvėdros“ krepšininkai – yra nusiteikę kovingai, pasiryžę trečią kartą laimėti turnyrą ir šią taurę pasilikti visam laikui. Tačiau ir vidiškiečiai pradžioje stengėsi įrodyti, kad jie turnyre – ne atsitiktiniai ir nesiruošia lengvai pasiduoti labiau patyrusiems varžovams. Tačiau greitai paaiškėjo, kad „Žuvėdra“, suderinusi žaidimo „stygas“, rezultatyviomis atakomis gulte užgulė vidiškiečių ginamą krepšį ir rezultatas sparčiai augo jų naudai. Pirmą kėlinį jie laimėjo 12 taškų skirtumu, o po pertraukos jis dar labiau padidėjo, tad rungtynių baigtis jau ir žiūrovams nekėlė abejonių. „Žuvėdros“ komanda šią dvikovą laimėjo įtikinamai 51 taško skirtumu – 102:51.

Prie šios pergalės svariausiai prisidėjo Andrius Urbanavičius ir Modestas Krasauskas, pelnę po 23 taškus. 20 taškų įmetė rajono krepšinio veteranas Renatas Juršėnas.

Po šios įtikinamos pergalės „Žuvėdros“ krepšininkai iškovojo teisę rungtyniauti finale, kuris įvyks gruodžio 22 d. (ketvirtadienį).

Trečiadienio vakare rungtyniavo dabartiniai rajono čempionai „Savanorio“ krepšininkai ir Ignalinos gimnazijos komanda.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here