Skip to content

Užkardų vadai kraunasi lagaminus

MI informacija

Nuo vakar dienos pasikeitė trys iš keturių sieną su Baltarusija saugančios VSAT Ignalinos rinktinės užkardų vadai. VSAT vado generolo Vainiaus Butino įsakymu, nuo gruodžio 15 d. iki tol Tverečiaus užkardai vadovavęs 38-erių majoras Artūras Jatulis skiriamas Švenčionių užkardos vadu.

Buvęs šios užkardos vadas, 50-metis kapitonas Andrejus Nikitinas nuo ketvirtadienio vadovaus Adutiškio užkardai.

Pūškų užkardai vadovavęs 42-ejų majoras Rimas Stundžėnas perims Tverečiaus užkardos vado pareigas, o laikinuoju Pūškų užkardos vadu skiriamas ligšiolinis Švenčionių užkardos vado pavaduotojas, 31-erių majoras Saulius Nekraševičius. Vakar nauji Tverečiaus, Adutiškio ir Švenčionių užkardų vadai bus pristatyti kolektyvams.

Tokia rotacija atliekama, siekiant tobulinti tarnybos organizavimą pasienyje su Baltarusija, efektyviau valdyti VSAT žmogiškuosius išteklius. Siekiama, kad ši priemonė padėtų efektyviau užtikrinti šios Šengeno valstybių išorės sienos apsaugą ir kovą su įvairiais pažeidėjais.

Panašus užkardų vadų perkėlimas anksčiau įvykdytas ir sieną su Rusija saugančioje Pagėgių rinktinėje bei sieną su Baltarusija saugančioje Varėnos rinktinėje.

Iš viso VSAT struktūroje yra 34 užkardos.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje