Skip to content

Lyderiams pralaimėta dėsningai

Mamertas KRAPAUSKAS

Praėjusį penktadienį „Ignalinos“ krepšininkai namuose žaidė eilines LRL čempionato „Rytų“ diviziono B pogrupio antrojo rato rungtynes su pogrupio lyderiais – Alytaus „Savanorio“ komanda ir pralaimėjo 63:114 (18:29, 18:29, 11:29, 16:27).

Alytaus krepšininkai į Ignaliną atvyko patyrę vos du pralaimėjimus prieš Trakų KK „Trakai-Tony Resort“ ir Kaune – „Sabonio krepšinio centro“ komandai, tvirtai pirmaudami tarp 10 pogrupio komandų, todėl ignaliniečių komandos net ištikimiausi gerbėjai mažai tikėjo, kad aikštelės šeimininkams pavyks atsirevonšuoti už pralaimėjimą jiems išvykoje. Žiūrovams buvo įdomu pasižiūrėti, kaip žaidžia alytiškiai, tarp kurių rungtyniauja beveik visi krepšininkai, žaidę LKL ar LNKL komandose. Pastaruoju metu „Savanorio“ komandą papildė ir buvęs „Žalgirio“ žaidėjas J. Karlikanovas. Tad apie revanšą net svajoti nereikėjo. Jau rungtynių eiga akivaizdžiai parodė, kad aikštelėje rungtyniauja skirtingų klasių krepšininkai. Bet, matyt, ignaliniečius kaustė ir psichologinė našta, nes neretai jie nesugebėdavo pelnyti taškų ir iš patogiausių padėčių, nesugebėjo apsiginti nuo varžovų rezgiamų atakų. Todėl per visas rungtynes varžovai jautėsi aikštelės šeimininkais, pasiekdami pergalę didžiuliu skirtumu, net didesniu, nei Alytuje.

Po šio dėsningo pralaimėjimo nei komandos treneris Mantas Ilgūnas, nei komandos vadovas Artūras Česliokas nepanikavo, o pripažino, kad tai buvo gera pamoka, kaip reikia žaisti su aukštesnės klasės krepšininkais bei iš to padaryti atitinkamas išvadas, tęsiant čempionato kovas dėl aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje.

Šiose rungtynėse 18 taškų pelnė Algirdas Palaima, keturiais mažiau – Ugnius Luneckas.

Šeštadienį ignaliniečių laukė dar vienos sunkios rungtynės išvykoje Trakuose. Jas mūsiškiai taip pat pralaimėjo dideliu skirtumu – 65:105.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here