Skip to content

Pagerbti labiausiai nusipelnę jaunieji sportininkai

Jau tapo tradicija kasmet, šv. Kalėdų antrąją dieną, Kultūros centre vykstančio šventinio koncerto metu pagerbti labiausiai rajoną tais metais garsinusius sportininkus. Šįkart pagarbos nusipelnė įvairių sporto šakų jaunimo atstovai. Rajono meras Bronis Ropė, sveikindamas gausiai susirinkusius ignaliniečius Kalėdų proga ir linkėdamas pakiliai pasitikti Naujuosius 2012-uosius metus, pasidžiaugė ir jaunųjų sportininkų pasiekimais, geriausiam jų penketukui įteikė specialius prizus.

Kaip MI sakė Kultūros ir sporto centro sporto skyriaus vadovas Jonas Paslauskas, ankstesniais metais, renkant geriausių metų sportininkų penketukus, sporto mėgėjai pirmenybę apklausose suteikdavo mūsų olimpiečiams ir daugelio tarptautinių varžybų prizininkams ar nugalėtojams. Ir šiemet ne vienas jų atsakingose varžybose garbingai atstovavo rajonui. Šįkart buvo nuspręsta surengti geriausių jaunųjų sportininkų penketuko rinkimus, nes dauguma jų atkakliai seka labiau žinomų ir patyrusių sportininkų pėdomis ir jau pasiekė puikių pergalių ar tapo prestižinių tarptautinių varžybų prizininkais.

Pasak J. Paslausko, sumuojant rinkimų rezultatus, nelengva buvo išsiaiškinti penketuko sudėtį. Gausiai rinkimuose dalyvavę sporto gerbėjai pirmąją vietą skyrė daugkartiniam Lietuvos biatlono čempionui Tomui Kaukėnui. Jis šiemet Pasaulio jaunimo vasaros čempionate iškovojo garbingą penktąją, o pasaulio jaunimo žiemos čempionate – aštuntąją vietą.

Į kitas penketuko vietas pretendavo patekti pastaraisiais metais sparčiai progresuojantys trenerio Eugenijaus Rakitino plaukimo auklėtiniai, taip pat slidininkai, kyokushin karatė atstovai, krepšininkai ir kitų sporto šakų dalyviai. Pagal surinktų taškų sumą ir atsižvelgiant į rinkimų organizatorių komisijos nuomonę, antroji vieta buvo skirta buvusiam geriausiam rajono plaukikui, pastaraisiais metais tapusiam penkiakovininku ir jau spėjusiam Europos jaunių šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovoti sidabro medalį – Artūrui Bartaševičiui. Trečioji ir ketvirtoji vietos atiteko plaukikams Dovilei Mikoliūnaitei ir Eimantui Mačėnui, kurie plaukimo takeliuose drąsiai rungiasi ne tik su Lietuvos bendraamžiais, bet ir su stipriausiais šalies plaukikais, atskirose rungtyse iškovodami prizines vietas, gerindami asmeninius ir rajono rekordus bei įvykdydami kandidatų į sporto meistrus normatyvus. Penktoji vieta atiteko riedučių sporto atstovui Mantui Mudėnui.

Šio penketuko dalyviai kartu su treneriais E. Rakitinu, Aurimu Bučeliu ir Viktoru Češuliu susilaukė pelnytos pagarbos Kalėdų šventinio koncerto metu.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje