Skip to content

Savaitgalio kriminalai…

Mirtis po girto vairuotojo ratais

Sausio 6 d. 20.53 val. G. J. pranešė, kad kelyje Kaltanėnai–Ignalina, netoli Motiejūnų k,. ji rado šalia kelio negyvą moterį ir apgadintą dviratį. Automobilio bei jį vairavusio asmens nebuvo. Apie 21.40 val. 44-erių visaginietis D. Š. atėjo į įvykio vietą ir nurodė, jog girtas (2,36 prom.) vairavo automobilį „Audi A4“ ir partrenkė bei mirtinai sužalojo 42-ejų dviratininkę J. R., gyvenančią Rukiškės k. Po avarijos iš eismo įvykio vietos pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, D. Š. sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Gerai dar, kad vairuotojui prabudo sąžinė ir jis pats sugrįžo ir prisipažino. Liko net penki žuvusios vaikai (iš jų du – nepilnamečiai), vyras.

Kiti autoįvykiai

Sausio 5 d. 16.25 val. anonimas pranešė, kad nuo Beržininkų link Kaniūkų važiuoja sidabrinės spalvos automobilis „VW Golf“, kurio vairuotojas galimai neblaivus. Po 6 min. „golfas“ buvo sustabdytas, jį išties vairavo neblaivus 54-erių P. G. (0,64 prom.). Surašytas protokolas.

Apie 20.38 val. kitas anonimas pranešė, kad ties Bernotų k. yra nuo kelio į griovį nuvažiavęs automobilis, vairuotojo šalia nėra. Apie 20.42 val. J. R. pranešė, jog jis nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio. Nustatyta, kad mašiną be „teisių“ vairavo nepilnametis.

Sausio 6 d. 0.58 val. kelyje Grybėnai–N. Daugėliškis sustabdytas patikrinti automobilis, kurio 25-erių vairuotojas E. S. jį vairavo be „teisių“. Surašytas protokolas.

Vagystės

Sausio 5 d. 14.02 val. AB „Lesto“ darbuotojas pranešė, kad Keižių k. (Dūkšto sen.) iš transformatorinės išleista alyva. Žala nustatinėjama.

Sausio 7 d. 3.45 val. A. Š. pranešė, kad naktį Didžiasalyje, iš automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje šalia Karalyčios g. 7-ojo namo, stovėjusio automobilio „VW Passat“, 22-ejų A. S. pasikėsino pagrobti automagnetolą. Nusikalstamos veikos nebaigė, nes buvo sulaikytas kito didžiasaliečio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apie 11.15 val. Bernotų k. gyventoja pareiškė, kad tądien apie 9.30 val. pastebėjo, jog iš jai priklausančio automobilio „VW Passat“, stovėjusio Didžiasalyje, prie Karalyčios g. 8A namo, atrakinus automobilio spynelę pagrobtas elektroninis termometras, FM bangų moduliatorius su valdymo pulteliu ir įdėta „Micro SD“ kortelė. Žala – 100 Lt. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną vilnietė pranešė, kad iš broliui priklausančio gyvenamojo namo Ignalinoje pagrobti jai priklausantys daiktai: elektrinė mėsmalė, salotinė, mažo kalibro orinis šautuvas, elektrinis pjūklas, elektrinis oblius, suvirinimo aparatas, iš ūkinio pastato pagrobtas spiningas su rite. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Žala – 1010 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kyšis avansu

Sausio 9 d. 1.25 val. Ignalinoje, Smėlio g. sustabdytas automobilis „Audi 100“, kurį neblaivus (2,18 prom.) ir be „teisių“ vairavo 27-erių strigailiškietis M. K. Kartu važiavęs automobilio keleivis 27-erių ignalinietis M. K., siekdamas, kad minėtas automobilis nebūtų nugabentas į saugojimo aikštelę, pareigūnams pasiūlė 1000 Lt kyšį, žadėdamas atsiskaityti vėliau. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtininkų vieta – areštinėje

Sausio 5 d. 16.26 val. Didžiasalyje girtas 35-erių A. P. (2,31 prom.) savo sugyventinę spardė, abiem rankom smaugė, kelis kartus trenkė jai į galvą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. A. P. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Apie 17.58 val. girtas 43-ejų Taujūnų k. gyventojas V. R. (2,10 prom.) savo dukrai spyrė į kairę šlaunį ir kairės pusės juosmenį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. V. R. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Sausio 8 d. 2.51 val. didžiasalietis pranešė, kad Salos g., prie ambulatorijos pastato, asmeninio konflikto metu, jį ant žemės pargriovė ir į veidą spyrė iš matymo pažįstamas vaikinas vardu A. Po įvykio nukentėjęs nugabentas į Visagino ligoninę. Po medikų apžiūros, įtarus nosies lūžimą, jis paguldytas į Chirurgijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 9 d. 4.04 val. 37-erių Strigailiškio gyventojas E. P. namuose sumušė savo tėvą. Nukentėjęs išvežtas į Visagino ligoninę, o mušeika sūnelis E. P. pristatytas į PK, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nelegalus metalas

Sausio 8 d. 13.30 val. Ignalinoje, Turistų g., sustabdytas patikrinti automobilis „Ford Transit“, kurį vairavo panevėžietis Ž. P. Automobilio salone rasta apie 400 kg juodo metalo laužo, kurį panevėžietis neteisėtai, neturėdamas licencijos supirkinėjo. Pradėta administracinė teisena.

Promilės kelyje

Sausio 7 d. 2.30 val. 23-ejų P. B. kelyje Ceikiniai–Mielagėnai neblaivus ir be „teisių“ vairavo automobilį „Renault Laguna“ (1,34 prom). Surašytas protokolas.

Konfliktai

Sausio 8 d. 12.45 val. anonimas pranešė, kad Ignalinoje, prie Aukštaičių g. 46-ojo namo vyksta konfliktas. Nustatyta, kad „padoriai“ girta kompanija: 20-metis I. G. (2,42 prom.), 25-erių D. M. (2,06 prom.) ir 28-erių E. M. (3,13 prom.) kabinėjosi prie Mielagėnų gyventojo. I. G. ir E. M. sulaikyti išsiblaivyti ir protokolams surašyti, D. M. surašytas protokolas.

Apie 13.47 val. vidiškietė pranešė, kad V. K. jos namo kieme sulaužė sniego kastuvą ir neatlygina 20 Lt padarytos žalos. Gautas pareiškimas.

Apie 23.04 val. Strigailiškio k. gyventoja pranešė, kad namuose vyksta konfliktas. Nustatyta, kad triukšmavo sūnus E. P., kuris išmušė ir kaimyno durų stiklą. Viešoje vietoje Strigailiškyje jis rastas girtas (2,39 prom.), todėl PK jam suteiktos atitinkamos paslaugos.

Be leidimo

Sausio 5 d., ryte vykdant kompleksinę priemonę „Akcizas“, Ignalinos m. turgavietėje 57-erių ignalinietė B. G. be verslo liudijimo prekiavo drabužiais. Pradėta administracinė teisena.

Kvapai

Sausio 5 d. 20.51 val. Didžiasalyje, Agarinio g. prie 1-ojo namo pastebėta moteris, kuri rankose nešėsi butelį. Patikrinus, pas to paties kaimo 57-erių gyventoją V. A. rastas 1,5 litro talpos plastikinis butelis, kuriame buvo apie 1 litrą skaidraus bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Pradėta administracinė teisena.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje