Skip to content

Žiemos sporto centras pradeda ilgai lauktą sezoną

Mamertas KRAPAUSKAS

Dėl kaprizingų orų, tik rytoj, šeštadienį, Žiemos sporto centre pradedamas šiųmetis žiemos pramogų sezonas. Kaip MI pasakojo šio centro direktorius Bronislavas Cicėnas, naujajam žiemos sezonui buvo intensyviai ruošiamasi jau nuo praėjusio rudens. Tuo tikslu praplatinta snieglenčių parko trasa, įrengtas jos apšvietimas. Atnaujintos ir kalnų slidinėjimo trasos. Tačiau teko ilgokai laukti, kol pasirodė nors šioks toks šaltukas. Kai tik šios savaitės pradžioje, jis spustelėjo, į darbą buvo įkinkytos visos trys dirbtinio sniego patrankos. Jau ketvirta para dienomis ir naktimis jos gamina sniegą pagrindinėse trasose. Gaila, kad dirbtinį sniegą tenka kloti ant neįšalusios žemės, bet kitokių galimybių nėra. Pasivėlinusį žiemos sezoną norint reikia pradėti.

Pasak direktoriaus, dabar jis pats ir jo pagalbininkai dirba ekstremalionis sąlygomis. Visos sniego gamybos sistemos dirba patikimai, todėl stengiamasi jau iškritusį gausesnį sniegą sutvirtinti dirbtiniu. B. Cicėnas dėkingas savo artimiausiems pagalbininkams: sniego gamybos vadovui inžinieriui Gintarui Šeduikiui, centro darbuotojams Arvydui Šriūbėnui, Juozui Guiskiui ir Arvydui Maldžiui, kurie, nepaisant sudėtingų oro sąlygų, dirba atsidavusiai ir kruopščiai. Būtent jų dėka jau šį šeštadienį ruošiamasi pradėti naująjį žiemos pramogų sezoną. Tą pačią dieną pradės veikti ir Jūratės Dokšienės vadovaujama kavinė, inventoriaus nuomos punktas, taip pat du keltuvai.

Numatoma visoje trasoje deramai organizuoti įvairias pramogas bei sporto varžybas ir per Pasaulinę sniego dieną, kuri vyks sekmadienį. Tad norėtųsi, kad ir ignaliniečiai, pasiilgę sniego, aktyviai dalyvautų visuose renginiuose.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here