Skip to content

Savaitgalio kriminalai…

Jonas BALTAKIS

Autoįvykiai

Sausio 25 d. apie 15 val. Ligūnų k. neblaivus P. V. (0.82 prom.), vairuodamas traktorių MTZ-72, nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Pažeidėjas dėl sužalojimų paguldytas į Visagino m. ligoninės Chirurgijos skyrių. Sužalojimai nebuvo dideli, penktadienį traktorininkas išleistas į namus.

Apie 21 val. vyras pranešė, kad kelyje Dūkštas–Ignalina, vairuodamas automobilį „Audi 80“, jis partrenkė staiga į kelią išbėgusį šerną, kuris pabėgo. Apgadintas automobilis, kuris apdraustas KASKO draudimu.

Ta pačią dieną gyventojas pranešė, kad Ignalinoje, Atgimimo g., įlenktos jo automobilio „VW Golf“ kairės pusės galinės durelės. Nustatyta, kad 18-metis D. B., vairuodamas automobilį „Audi 100“, atsitrenkė į minėtą automobilį. Užpildyta eismo įvykio deklaracija.

Promilės prie vairo

Sausio 26 d. 12 val. anonimas pranešė, kad Ceikiniuose stovi automobilis „Opel Corsa“, kurio vairuotojas kavinėje „užmynė ant kamščio“ ir ruošiasi važiuoti. Apie 13 val. minėtas automobilis Ceikiniuose sustabdytas. Nustatyta, kad automobilį vairavo neblaivus ir be „teisių“ 23-ejų Švenčionių r. Rakštelių k. gyventojas V. T. (1.19 prom.). Automobilis sulaikytas.

Sausio 28 d. apie 22 val. Bėčiūnuose girtas 42-ejų Kazokinės k. gyventojas S. B vairavo dviratį (4.26 pom.). Pažeidėjas pristatytas į policiją išsiblaivyti ir protokolui surašyti.

Mirtys namuose

Sausio 25 d. apie 9 val. pranešta, kad savo namuose Totoriškės k. (Ceikinių sen.) rastas miręs 86-erių J. R. Kūnas be išorinių smurto žymių.

Apie 14 val. pranešta, kad savo namuose Dietkauščiznoje rastas miręs 80-metis A. B. Kūnas be išorinių smurto žymių.

Ne ten rūkė

Sausio 25 d. apie 11 val. rajono PK pareigūnas pranešė, kad prie Ignalinos Česlovo Kudabos pagrindinės mokyklos bendrabučio rūko 17-metė. Pagal rajono Tarybos 2003 m. lapkričio 14 d. sprendimą Nr. 129 „Dėl nerūkymo teritorijų prie ugdymo įstaigų nustatymo“ – tai draudžiama. Surašytas protokolas.

Girti gatvėse

Sausio 25–29 d. girti pasirodė viešose vietose, todėl jiems surengta mokama ekskursija į policiją: į PK pristatyti 54-erių A. M. (2.01 prom.) ir 40-ties R. G. (2.47 prom.), Ignalinoje autobusų stotyje – 29-erių V. K. (2.35 prom.), Ignalinos parduotuvėje „Donalta“ – 47-erių G. K. (3.57 prom.), Ignalinoje, M. Petrausko g. 3-ojo namo laiptinėje – 28-erių N. K. (2.39 prom., spardė butų duris, triukšmavo).

Neramūs kaimynai

Sausio 28 d. 12 val. didžiasalietis pranešė, kad Salos g. kaimynai naktimis nuolat girtauja ir triukšmauja. Informuota apylinkės inspektorė.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here