Skip to content

Avarija likviduota per pusdienį

Pirmadienio ryte, po 8 val., į laikraščio redakciją pradėjo kreiptis ignaliniečiai, prašydami padėti išsiaiškinti, kodėl jų butuose staiga iš čiaupų nustojo tekėjęs ir šaltas, ir karštas vanduo. Kreipėmės į UAB „Ignalinos vanduo“ direktorių Valentą Šimonį, kad jis paaiškintų, kodėl taip nutiko.

Pasak direktoriaus, ankstyvą pirmadienio rytą netikėtai Turistų ir Žilvyčių gatvių sankryžoje po žeme trūko pagrindinis šalto vandens tiekimo į miestą vamzdis. Inžinerinė tarnyba ir dvi avarijos likvidavimo brigados operatyviai buvo nukreiptos į įvykio vietą. Teko net iki 1,5 m atkasti įšąlusią žemę, kol pasiektas įtrūkęs vamzdis. Kad besiveržiantis vanduo neužtvindytų gatvių sankryžos, buvo uždarytos vandens tiekimo į miestą vamzdžių sklendes, todėl mieste ir nutrūko geriamojo vandens padavimas. „Pasistengėme kuo greičiau likviduoti avariją, paduodami vandenį miesto gyventojams ir įstaigoms kitais vamzdžiais. Tad iki 13 val. vandeniu jau buvo aprūpinti visi jo naudotojai, iškyrus kelių namų gyventojus P. Cvirkos gatvėje. Kol ir čia pateks vanduo, dar teks padirbėti. Jeigu gyventojai pageidaus, tai bendrovė pasirengusi geriamo vandens jiems atvežti“, – vakar MI teigė V. Šimonis.

Pasak jo, panašios avarijos seniai nebūta, bet nuo to niekas nėra apsaugotas. Juk gali dėl įvairių priežasčių, taip pat ir dėl šalčio, trūkti ir naujai pakloti vamzdžiai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje