Skip to content

Ačiū Tau, Jolanta, kad esi šalia mūsų

MI informacija

Mes, Meikštų ir aplinkinių kaimų gyventojai, nuoširdžiai dėkojame mūsų kaimo bibliotekininkei Jolantai Šalnienei. Ji ne tik puikiai dirba savo darbą, bet ir labai nuoširdžiai bendrauja su lankytojais. Bet kokių klausimu visada padės, nuramins, patars.

Savo darbe ji gera psichologė ir puiki renginių organizatorė. Jos organizuojami renginiai įdomūs ir originalūs, o mes į juos atėję puikai pailsime. O su kokiu entuziazmu ji mokė mus naudotis kompiuteriu. Mūsų „studentų“ amžius buvo įvairus – nuo 20 iki 70 metų, o juk su senjorais dirbti sunkiausia. Daug ko nesuprantame, pamirštame, tad reikia vis kartoti. Jolanta kantriai mus mokė, aiškino, padėjo. Dabar jau mes savarankiškai naudojamės internetu, elektroniniu paštu, mokame rasti ir pasinaudoti informacija. Ačiū jai už tai.

Į ją mes galime kreiptis ne tik darbo klausimais. Ji – rajono Tarybos narė, atstovauja mūsų interesams. Todėl į biblioteką galima ateiti bet kokiu klausimu. Atrodo, ji užimtas žmogus, bet visada maloniai pasitiks ir išklausys, visiems suras laiko ir būtinai turėdama galimybę padės. Todėl ir norisi mums dažniau užeiti į biblioteką, paskaityti spaudos ir knygų, panaršyti internete, išspręsti savo problemas ar tiesiog pabendrauti. Juk labai malonu žinoti, kad esi laukiamas.

Jolanta, ačiū tau, kad gyveni ir dirbi šalia, kad bet kada gali padėti. Tu – mūsų krašto Žmogus iš didžiosios raidės.

Kompiuterinių kursų lankytojai ir nuolatiniai Meikštų bibliotekos skaitytojai

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje