Skip to content

Iš policijos suvestinių…

MI informacija

Vagystės

Vasario 21 d., apie 9 val., pastebėta, kad išdaužus lango stiklą, buvo įsibrauta į Kaniūkų žemės ūkio bendrovei priklausančias patalpas ir iš traktorių degalų bakų kėsintasi pagrobti dyzelinį kurą.

Tą pačią dieną M. P. pranešė, kad Dūkšte įsibrauta į dirbtuves ir nuo staklių pagrobti penki elektriniai varikliai su variniais laidais. Žala tikslinama. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta.

Vasario 22 d., 10 val., Bėčiūnų k. gyventoja pranešė, kad parinkus raktą buvo įsibrauta į jai priklausantį gyvenamąjį namą ir pagrobti įvairūs maisto produktai, alkoholiniai gėrimai. Žala – 150 Lt.

Autoįvykiai

Vasario 20 d. apie 15 val. 26-erių A. G. pranešė, kad Mielagėnuose yra eismo įvykis. Nustatyta, kad neblaivus 48-erių ignalinietis A. M. (1.43 prom.), eidamas per važiuojamąją kelio dalį, nepastebėjo atvažiuojančio automobilio „Audi A4“, kurį vairavo blaivus A. G. Vairuotojas, vengdamas susidūrimo su pėsčiuoju, atsitrenkė į namo tvorą. Žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis ir namo tvora.

Vasario 21 d., 14.39 val., Antagavės k. neblaivus 44-erių J. B. (4.25 prom.), vairuodamas automobilį „VW Transporter“, įvažiavo į pakelės pusnį. Pažeidėjas pristatytas į PK išsiblaivyti ir protokolui surašyti.

Apie 15 val. V. J. pranešė, kad kelyje Ignalina–Zarasai, vairuodamas automobilį MB 310, nepasirinko saugaus greičio, atsitrenkė į kelio aptvarą ir jį apgadino. Žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis. Vairuotojui surašytas ATP protokolas.

Vasario 22 d., 14.30 val., pranešta, kad Žaliosios k. (Kazitiškio sen.) 20-metis kazitiškietis T. M., neturėdamas teisės vairuoti bet kokią transporto priemonę, vairavo automobilį „Opel Calibra“. Pažeidėjui surašytas ATP protokolas.

Kontrabanda

Vasario 20 d. Ignalinoje, Taikos g., apie 8 val. buvo sustabdytas automobilis „VW Multivan“, kurį vairavo 38-erių ignalinietis G. I. Kartu su juo keleivio pusėje važiavo 42-ejų ignalinietė V. P. Apžiūrėjus automobilio saloną, jame buvo rastas sportinis krepšys, kuriame buvo 312 pakelių cigarečių „Saint George 7“ su rusiškomis banderolėmis. Tiriant įvykį, 42-ejų ignalinietė prisipažino ir savanoriškai pateikė namuose laikytus dar 562 pakelius cigarečių.

Pažeidėjai surašytas protokolas pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 163 str. 2 d. (akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką).

Be leidimo

Vasario 21 d. vilnietė I. Z., neturėdama prekybos leidimo, rajono PK patalpose (!) prekiavo kosmetika. Tuo pažeidė rajono savivaldybės tarybos patvirtintų taisyklių reikalavimus ir padarė administracinius teisės pažeidimus, numatytus ATPK 167 str.

Girti pasivoliojimai

Vasario 20–21 d. viešose vietose bruzdėjo girti: Ignalinos autobusų stotyje triukšmavo 20-metis D. L. (1.80 prom.) ir 19-metis V. G. (2.30 prom.), į policiją pristatytas nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis 30-ies E. M., Didžiasalyje namuose, o vėliau ir viešumoje triukšmavo neblaivus 35-erių S. L. (2.09 prom.), Ignalinoje, namo laiptinėje Vasario 16-osios g. gulėjo 15-metis iš Girminių (1.13 prom.), kuris perduotas močiutei. Visi, išskyrus anūką, blaivėsi policijoje.

Gaisras

Vasario 22 d., 19.19 val,. pranešta, kad Ceikiniuose dega ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, priestatas ir dalis pastato. Jame buvo laikomos tik malkos. Statinys priklauso D. G. Gaisro priežastys aiškinamos.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje