Skip to content

Kultūros ir sporto centras – antras Lietuvoje

Mamertas KRAPAUSKAS

Lietuvos savivaldybių sporto mokymo įstaigų vadovų asociacija kartu su Kūno kultūros ir sporto departamentu šiemet pirmą kartą surengė sportininkų ugdymo centrų konkursą, kurio tikslas – įvertinti sporto mokymo įstaigų ir centrų veiklą bei gerinti sportininkų rengimo kokybę ir efektyvumą, taip pat kokybiškai rengti visų amžiaus grupių sportininkus, ieškoti naujų darbo formų ir tobulinti trenerių profesinį meistriškumą.

Šio konkurso organizatoriai, įvertinę jaunųjų sportininkų pasiekimus Olimpinėse žaidynėse, pasaulio ir Europos čempionatuose, Pasaulio jaunimo pirmenybėse bei Jaunimo olimpinėse žaidynėse, taip pat atsižvelgdami į bendrojo lavinimo mokyklose besimokančių moksleivių skaičių, paskelbė konkurso rezultatus ir laureatus tarp dviejų mokymo įstaigų ir centrų grupių.

Miestų grupėje pirmoji vieta skirta Kauno irklavimo mokyklai.

Rajonų mokymo įstaigų ir centrų grupėje aukšto įvertinimo susilaukė Ignalinos kultūros ir sporto centras (IKSC), kurio veikla įvertinta 1124 taškais ir jam paskirta antroji vieta. Tik 200 taškų aplenkė Šilutės sporto mokykla, o po ignaliniečių liko Kėdainių, Utenos, Marijampolės, Visagino ir kitų rajonų sporto mokyklos.

Trečiadienį Švietimo ir mokslo ministerijoje buvo pagerbti konkurso laureatai, jiems įteiktos atminimo taurės. Šį aukštą apdovanojimą į Ignaliną atvežė ir Ignalinos kultūros ir sporto centro Sporto skyriaus vadovas Jonas Paslauskas.

Jis MI sakė, kad tai pirmasis toks aukštas IKSC viso kolektyvo, o pirmiausia – jo trenerių – ilgametės veiklos įvertinimas. Šia proga trenerius ir visą IKSC kolektyvą vakar pasveikino Kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here