Skip to content

Apie organizmo būklę pasako auros fotografijos

Šeštadienį į paskaitą „Žmogaus auros tyrimo metodai“, vykusią Viešojoje bibliotekoje, susirinko ne itin didelis būrys žmonių, bet atėjo, turbūt, labiausiai tikintys auros tyrimo metodika, apie tai jau turintys kažkiek žinių ir supratimą, kas tai yra. Mat auros diagnostika dar ne visų besąlygiškai pripažįstama, kaip teisinga ir neginčijama tiesa. Paskaitą skaitė ir pavienių interesantų auras tyrė Kauno technologijų universiteto dėstytojas, technikos mokslų daktaras Artūras Dabkevičius, diagnostiką atliekantis subtilias energijas fiksuojančiu rusų bioenergetiko Semiono Kirliano metodu veikiančiu auros fotografavimo prietaisu. Kaip tai daroma?

„Žmogaus rankos pirštai paeiliui dedami ant dielektrinės plokštelės, jiems suteikiamas silpnas aukšto dažnio elektromagnetinis laukas. Nuo pirštų „atplėšti“ elektronai ir fotonai, įgreitinti šiame elektromagnetiniame lauke, skrieja link fotografinės plokštelės, tokiu būdu jonizuodami aplink esantį orą. Dėl jonizacijos aplink pirštus atsiranda švytėjimas, kuris fiksuojamas specialia kamera. Iš to, koks susidaro švytėjimo laukas aplink pirštą, galima spręsti apie energetinių meridianų (kūno energijos kanalų)  veiklą“, – kiek moksliškai šį tyrimo metodą paaiškino dr. A. Dabkevičius.

Padarius kiekvieno piršto nuotrauką, kompiuterinė programa „nuskaito“ vyraujančių energijų vibracijas ir gautus duomenis paverčia spalvotu visos auros vaizdu, taip pat pateikia išvadas apie kiekvieno organo veiklą, sutrikimą, energinio pažeidimo laipsnį.

Aparatūra veikia dviem režimais – be filtro ir su filtru. Filtras – polimerinė plokštelė. Pirmasis režimas atspindi organizmo psichoemocinės, antrasis – fiziologinės būklės duomenis.

Tirtam žmogui įteikiamos jo auros nuotraukos iš priekio, dešinio ir kairio šono, lentelė su kiekvieno organo būkle, duomenys apie auros plotą, kuris, kaip ir skaitmeninėj fotografijoj, matuojamas pikseliais (sveiko žmogaus aura vidutiniškai turi 19 000 pikselių) bei simetriją. Ši atspindi smegenų pusrutulių veiklą. Žmogui gauti auros vaizdai pakomentuojami. Iš auros švytėjimo nuotraukų, atkreipdamas dėmesį į švytėjimo netolygumus, pertrūkius, įlinkius, diagnozuotojas daro išvadas, kurie organai ligoti, pavargę, nusilpę. Tai gali būti kraujagyslės, sąnariai, kaulai, limfinė sistema, žarnynas, kepenys, inkstai ir pan.

Aura – žmogaus energetinis informacinis laukas, supantis kiekvieną iš mūsų vidutiniškai 0,5–0,7 m storio apvalkalu. Iš graikų kalbos išvertus, aura – vėjelio dvelktelėjimas.

Aparatu galima tirti ir mus supančių kitų objektų, daiktų biolaukus. Pasaulyje yra sukurtos 6–7 skirtingais principais veikiančios technologijos, kurių dėka padaromos auros fotografijos. Iš jų  įmanoma „ištraukti“ informaciją apie žmogų ar objektą.

Pasak svečio, jo domėjimosi auromis pradžia buvo dar vaikystėje. „Bažnyčiose aplink šventųjų ir angelų galvas matome vaizduojamas aureoles. Man dažnai kildavo klausimas ir aš mamos klausdavau – kas tai? Kodėl žmonės, pavaizduoti šventuosiuose paveiksluose tai turi, ir kodėl mes aplink paprastus žmones aureolių nematome? Kuo tie šventieji ar angelai tokie ypatingi, kad jie švyti?“, – pasakojo A. Dabkevičius. Jis literatūros apie aurą ieškodavo knygose, internete. Vėliau pradėjo domėtis praktiniais auros fotografavimo metodais.

Technikos įsigijo Amerikoje, Rusijoje ir pradėjo darbuotis šioje srityje. Pirmiausia dirbo su savimi, savo artimaisiais, vėliau ir su kitais žmonėmis. Į jį kreipiasi įvairių šalių žmonės, bet A. Dabkevičių domina savas kraštas, kuriame yra labai daug sakralių vietų. Jis tyrinėjo šaltinius, alkakalnius, mitologinius akmenis, Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo vietas. Pasako jo, Lietuvoje labai daug vietų, skleidžiančių nuostabią, tyrą energiją. Todėl žmonės ten važiuoja ir meldžiasi, nes tose vietose įvyksta stebuklingi išgijimai. Ten spinduliuojama tyra, šviesi, dieviška energija. Šventoje vietoje su žmogumi vyksta nuostabūs procesai, kurie aparatūros pagalba užfiksuojami. Spinduliavimą skleidžia ne tik aplinka, pokyčiai vyksta ir žmogaus auroje, biolauke, energetiniuose centruose. Ilgiau ten pabuvus nurimsta protas, emocijos, žmogus įgauna vidinės ramybės, šventumo jausmą, sakė tyrinėtojas.

Auros fotografavimo principą atrado rusų mokslininkas S. Kirlianas dar prieš Antrąjį pasaulinį karą. Jis fotografuodavo žmogaus plaštaką, kurią dėdavo ant fotografinės plokštelės, patalpindavo į aukšto dažnio silpnos srovės elektromagnetinį lauką ir plaštaka švytėdavo. S. Kirlianas pastebėjo, kad žmogaus plaštakos bioelektrofotografija labai priklausė nuo žmogaus emocinės būklės. Vėliau, žinomas rusų mokslų daktaras, prof. Konstantinas Korotkovas (šiuo metu dirbantis Sankt Peterburge), patobulino S. Kirliano metodą ir sukūrė GDV kamerą.

Rusijoje nustatyta, jog duomenys, gaunami šiuo principu, yra objektyvūs ir atitinka kitus tyrimo duomenis, atliekamus medicininės paskirties aparatūra. Todėl šis aparatas naudojamas poliklinikose, sanatorijose. Juo atliekamas paciento sveikatingumo tyrimas. Lietuvoje taip pat atsiranda vis daugiau informacijos apie auros diagnostiką. Pasak mokslininko, anksčiau žmonės į tai žiūrėjo kaip į mistiką, magiją, dabar supranta, kad tai objektyvūs dalykai. Tyrimus atliekant Kirliano metodu, yra galimybė per kelias minutes atlikti visų organų ir sistemų greitąją diagnostiką.

Auroje iš viso gali būti 15 spalvų. Jos nusako įvairius žmogaus gyvenimo aspektus, susijusius su emociniais dalykais. Pati blogiausia – juoda spalva. Tai „blokai“ žmogaus gyvenime, kurie susiję su emociniais ar su mentaliniais dalykais. Žmogui, kurio auros nuotraukoje yra daug juodos spalvos, patariama, ką reikėtų pakeisti savo gyvenime.

Jei žmogaus auroje dominuoja rudos, raudonos spalvos, tai toks žmogus – žemiškas, praktiškas, turintis savo nuomonę, gerai susigaudantis materialiuose dalykuose. Tai – verslo pasaulio žmonės, dirbantys finansinėje srityje. Jei dominuoja žalia spalva, vadinasi žmogus yra emocionalus, dažniausiai tokie būna menininkai, aktoriai. Ypatingai daug žalios spalvos turi dramatiški, konfliktiški žmonės. Jiems neįdomu gyventi paprastai, pilkai, nuobodžiai, jiems reikia gilių išgyvenimų.

Jei auroje dominuoja mėlyna spalva, žmogus ramus, dirbantis protinį, analitinį darbą. Pastarieji yra šiek tiek sausoki, tačiau puikūs strategai, numatantys ateitį, planuojantys savo veiklą. Violetinė ir balta spalva gaubia dvasinės srities žmones. Tai dvasinės krypties žmonės.

Pats tyrimas ir fotografavimas vyksta apie 5 min., su komentaru žmogus pas tyrėją sugaišta apie pusvalandį. Tai kainuoja 50 Lt. Einant tirti savo aurą, reikia būti nepersivalgiusiam, ypač sunkiai virškinamo maisto. Paskaita šeštadienį, kaip minėjau, vyko Viešojoje bibliotekoje, o individuali auros diagnostika pagal čia pat sudarytą eilę – privačiame bute, nes visuomeninės paskirties pastate tai daryti neleidžiama.

Jei kas susidomėjote auros diagnostika, pateikiame kontaktinį dr. A. Dabkevičiaus el. pašto adresą – arturas.dabkevicius@ktu.lt.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje