Skip to content

„Ignalinos“ krepšininkai – pusfinalyje

MI informacija

Istorija kartojasi – rašėme, kai RKBL čempionate „Ignalinos“ krepšininkai, atkrintamosiose varžybose įveikę Kauno „Tornado“ komandą (2:1), žaisdami su Akmenės SCKK krepšininkais pasuko pramintu taku. Pirmas rungtynes svečiuose pralaimėję 81:101, antrąsias namuose laimėjo 88:86. Laukė trečios lemiamos rungtynės išvykoje. Vėl dauguma sirgalių abejojo, kad ir antrąkart mūsiškiams pasiseks. Kažkas net prisiminė seną posakį, kad bomba dukart į tą pačią duobę nekrenta…

Istorija pasikartojo. Akmenėje trečiosiose rungtynėse „Ignalina“ šeimininkus sutriuškino rezultatu 99:63 ir iškopė į pusfinalį, kur vakar išvykoje pirmąsias rungtynes žaidė su dar viena Kauno komanda – „Radijas Tau“.

Mūsų komandos treneris Mantas Ilgūnas apie rungtynes Akmenėje sakė: „Žaidėjai įvykdė pagrindinius uždavinius gynyboje, tai leido diktuoti žaidimo ritmą ir mes dominavome aikštelėje. Prieš rungtynes atlikę kruopščią varžovų žaidimo analizę, neutralizavome pavojingiausius jų žaidėjus. Po rungtynių varžovų sirgalių mums plojo“.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje