Skip to content

Iš Baltijos šalių čempionato – su sidabro medaliu

MI informacija

Kovo 9–10 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine vyko Baltijos šalių plaukimo čempionatas bei Baltijos šalių jaunučių plaukimo mačas. Čempionate varžėsi Lietuvos, Estijos ir Latvijos plaukikai. Svečių teisėmis dalyvavo Baltarusijos suaugusiųjų plaukimo rinktinė su Pasaulio plaukimo čempione Aliaksandra Herasimenia priešakyje.

Lietuviai gan užtikrintai laimėjo tiek jaunimo, tiek suaugusiųjų grupėse. Tarp suaugusiųjų: Lietuva – 312 tšk., Latvija – 245 tšk., Estija – 215 tšk. Tarp jaunučių: Lietuva – 285 tšk., Estija – 201 tšk., Latvija – 152 taškai.

Džiugu, kad prie suaugusiųjų rinktinės pergalės prisidėjo ir mūsų plaukikė Dovilė Mikoliūnaitė. Lietuvos plaukimo meistrė pirmą kartą pateko į rinktinės sudėtį ir 50 m krūtine rungtyje iškovojo sidabro medalį. Dovilę aplenkė tik dviem metais vyresnė varžovė iš Latvijos, o trečia liko pasaulio čempionatų ir universiadų dalyvė Urtė Kazakevičiūtė, nuo mūsų sportininkės atsilikusi tik 0,02 sek. 100 m krūtine rungtyje Dovilė finišavo penkta.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here