Skip to content

Savaitgalio kriminalai

Vagystės

Kovo 9 d. „operatyviai“ pranešta, kad sausio 14 d. Vidiškėse, Aušros g., išgertuvių metu pagrobtas N. Z. mobiliojo ryšio telefonas „Nokia C2 01“. Žala – 279 Lt.

Apie 8.10 val. kelių tarnybos specialistas pranešė, kad kelyje Mikalavas–Gilūtos yra pavogta apie 200 m sniegatvorės. Padaryta žala tikslinama.

Apie 12.46 val. visaginietis pranešė, kad atvykęs į sodybą, esančią Rudėniškės k. (Dūkšto sen.), pastebėjo, kad iš kiemo dingo metalinis vamzdis. Žala – 70 Lt.

Autoįvykiai

Kovo 10 d. 18.10 val. 38-erių vilnietė S. Č. pranešė, kad kelyje Antalksnė–Ignalina, vairuodama automobilį „Nissan Almera“, ji nuvažiavo nuo kelio. Nukentėjusių nebuvo, apgadinta transporto priemonė.

Apie 19.29 val. didžiasalietis pranešė, kad kelyje Ginučiai–Vaišniūnai, vairuodamas automobilį „Audi 80“, jis nuvažiavo nuo kelio. Nukentėjusių nebuvo, apgadinta transporto priemonė.

Apie 21.46 val. 24-erių visaginietis L. K. pranešė, kad kelyje Ignalina–Zarasai, vairuodamas automobilį BMW-318, jo nesuvaldė ir užvažiavo ant viaduke įrengtos betoninės atbrailos. Žmonės nenukentėjo, automobilis ir atbraila neapgadinti.

Smurtas

Kovo 8–10 d. sulaikyti smurtautojai šeimose: Ignalinoje, Atgimimo g., 37-erių S. Č. sukėlė fizinį skausmą savo sugyventinei B. Š. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, S. Č. sulaikytas; Kaniūkuose konfliktavo girtas 46-erių vyras G. A. (3,90 prom.), kuris iškeikė buvusią žmoną ir sukėlė jai fizinį skausmą. Pažeidėjas sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas; Didžiasalyje, namuose Pupienos g. 3, 53-ejų V. M. sukėlė fizinį skausmą savo sugyventinei (2,43 prom.). Nuvežtas į Visagino PK areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės prie vairo

Kovo 11 d. 19.10 val. Pažiezdrio k. neblaivus 52-ejų Krivasalio k. gyventojas A. A. (3.46 prom.) vairavo automobilį „Ford Mondeo“. Pažeidėjas sulaikytas išsiblaivyti ir protokolui surašyti. Automobilis sulaikytas ir saugomas automobilių saugojimo aikštelėje.

Vidiškėse neblaivus 34-erių J. M. (4.72 prom.) vairavo dviratį.

Girti pasivoliojimai

Kovo 8–11 d. girti voliojosi ir slampinėjo viešose vietose, todėl buvo sulaikyti, pristatyti į policiją, kur blaivėsi ir protokolus pasirašinėjo: 17 val. į PK pristatytas 34-erių V. K. (2,97 prom.), Ceikiniuose ant sniego prigulęs ilsėjosi 51-erių V. G. K., Ignalinoje, namo laiptinėje Aukštaičių g., vartėsi 53-ejų ignalinietis S. P., Ignalinoje, Taikos g. – tas pats 53-ejų ignalinietis S. P. (1,41 prom.), 45-erių Girminių k. gyventojas A. L. (1,33 prom., viešoje vietoje pritrūkęs dėmesio rodė nepadorų gestą policijos pareigūnams).

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje