Skip to content

Dvi taures laimėjo ignaliniečiai

Mamertas KRAPAUSKAS

Vis aukščiau kopianti saulė savo kaitriais spinduliais, kartu su pavasario lietumi, beveik visoje Lietuvoje baigia tirpdyti baltą žiemos patalą. Tik Žiemos sporto centro šaudyklos apylinkėse dar sniego yra pakankamai, todėl praėjusį savaitgalį čia dar vyko dvejos – olimpinės čempionės Vidos Vencienės taurės ir Lietuvos slidinėjimo čempionato maratono – varžybos, kuriose dalyvavo gausus slidininkų būrys iš Vilniaus, Utenos, Zarasų, Anykščių, Visagino ir Ignalinos.

Šeštadienį buvo varžomasi dėl olimpinės čempionės V. Vencienės taurių ir dvi iš jų savo amžiaus dalyvių grupėse laimėjo ignaliniečiai – septyniolikmetis Tautvydas Strolia ir senjorų grupėje startavęs Žiemos sporto centro direktorius Bronislavas Cicėnas. Tarp keturiasdešimtmečių lenktynininkų ignalinietis Raimundas Guoga užėmė šeštą vietą, o Ugnė Kastanauskaitė finišavo penkta.

Kitą dieną vykusiose Lietuvos slidinėjimo čempionato trečio turo ilgų nuotolių varžybose dalyvavo septyni ignaliniečiai. Sėkmingiausiai iš jų 20 km lenktynėse startavo savo amžiaus grupėse stipriausia ir ilgametė orentacinio sporto veteranė Ramunė Arlauskienė ir B. Cicėnas, užėmę pirmąsias vietas. Tarp prizininkų pateko T. Strolia. Aukštą ketvirtą vietą iškovojo Julius Kardelis, o šeštas R. Guoga ir Deividas Kliševičius.

Kudabiečiai pateko į tarpzonines varžybas

Ignalinoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos tarp 4, taip pat 5–6 klasių mokinių, kuriose dalyvavo Molėtų pradinės ir pagrindinės mokyklų, Pabradės „Ryto“ gimnazijos, Utenos „Krašuonos“ progimnazijos, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos, taip pat Ignalinos Česlovo Kudabos pagrindinės mokyklos komandos.

Šauniai šiose prestižinėse varžybose dalyvavo abi kudabiečių komandos, užėmusios pirmąsias vietas ir iškovojusios teisę dalyvauti tarpzoninėse varžybose. Kudabiečius joms paruošė fizinio lavinimo mokytojai Danutė Gotovskienė, Rita Petrovaitė ir Gintaras Motiejonis.

Rytoj „Ignalina“ žais atsakingas rungtynes

Kaip jau rašyta, šiemet kaip niekad sėkmingai RKBL pirmenybių atkrentamosiose varžybose rungtyniauja „Ignalinos“ komanda, kuri jau įveikė Kauno ir Akmenės krepšininkus ir iškopė į pusfinalį. Pradėję trečiąjį atkrentamųjų varžybų etapą, išvykoje tik 6 taškais pralaimėjo pirmąsias rungtynes prieš stiprią Kauno „Radijas Tau“ komandą. Rytoj, šeštadienį, 15 val. ignaliniečiai namuose žais atsakomąsias rungtynes su kauniečiais, todėl norisi jiems palinkėti jose sėkmės ir išlyginti šios dvikovos rezultatą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here