Skip to content

Savaitgalio kriminalai

Jonas BALTAKIS

Atkišo kyšį

Kovo 16 d. 13.50 val. Ignalinoje, Ateities gatvėje, 48-erių J. A., siekdamas išvengti administracinės nuobaudos už tai, kad automobilį vairavo neužsisegęs saugos diržų ir neblaivus (1,22 prom.), Patrulių būrio pareigūnams siūlė 50 litų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamasis apklaustas ir paleistas. Iš viso Lietuvoje per šį savaitgalį policininkams kyšis siūlytas 7 kartus. Didžiausia kyšio suma – 1520, mažiausia – 10 Lt. (ši informacija parengta pagal www.l.rytas.lt).

Vagystė

Kovo 15 d. apie 15 val. Puziniškio k. gyventojas pastebėjo, jog Ginučiuose, iš jam priklausančios neveikiančios fermos pavogta ne mažiau kaip 5 tonos juodojo metalo. Žala – apie 3000 Lt. Objektas nesaugomas, signalizacija neįrengta, turtas nedraustas.

Gyventojai, būkite budrūs ir patys rūpinkitės savo turtu: įsirenkite signalizaciją, vaizdo stebėjimo kameras, burkitės į saugios kaimynystės grupes, apdrauskite turtą draudimo bendrovėse. Ši vagystė tik įrodo, kad nesaugomas turtas vagišiams yra lengvai prieinamas grobis.

Pasipriešino

Kovo 15 d. 15 val. į rajono PK išsiblaivyti ir protokolui surašyti pristatyti neblaivūs: 18-metis dūkštietis M. G. (2.18 prom.) ir 24-erių Simaniškės k. gyventojas U. B. (2.73 prom.). Šis iškeikė uniformuotą policininką ir jam pasipriešino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijos pareigūnui.

Kovo 18 d. 20 val. Gaurelių k., namuose, konfliktavo girtas 37-erių R. R. (3.16 prom.). Jis iškeikė atvykusius uniformuotus policijos pareigūnus necenzūriniais žodžiais. Keikūnas blaivėsi policijoje.

Girti                  

Kovo 16–17 d. viešose vietose pasirodė girti, todėl buvo pristatyti į rajono PK, kas išsiblaivytų ir protokolus tvirta ranka pasirašytų: 47-erių G. K. (2.13 prom.), 44-erių V. K. (2.23 prom.), 42-ejų R. S. (1.85 prom.) ir 35-erių G. Č. (2.12 prom.), Ignalinoje, Geležinkelio g. – 42-ejų R. S. ir 35-erių O. M. (2.66 prom), Kazimieravo k. – triukšmavo 47-erių P. S.  Kovo 15 d. 9.27 val. girtas 58-erių Dietkauščiznos k. gyventojas S. K. (1.39 val.) vairavo dviratį.

Mirtis

Kovo 18 d. 13.28 val. lauke prie Toliotiškės k. (Rimšės sen.) rastas miręs 60-metis Pūškų k. gyventojas Z. L. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Degė balkonas

Kovo18 d. 15.58 val. pranešta, kad Didžiasalyje, iš Karalyčios g. 7-ojo namo balkono antrame aukšte rūksta dūmai. Gaisro metu sudegė namų apyvokos daiktai, apdegė balkono rėmas ir durys, išdužo balkono langas, suskilo durų stiklas. Butas priklauso S. S. Žmonės nenukentėjo, įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here