Skip to content

„Ignalina“ į finalą nepateko

Mamertas KRAPAUSKAS

Šeštadienį „Ignalinos“ komanda išvykoje žaidė trečias RKBL pirmenybių atsakomąsias rungtynes su Kauno „Radijas Tau“ krepšininkais ir jas pralaimėjo 73:100. Tad į finalą nepateko ir dabar dėl trečiosios vietos rungtyniaus su Elektrėnų „Hidras–Centauras“ komanda, su kuria taip pat žais iki dviejų pergalių.

Kaip MI sakė iš Kauno sugrįžęs „Ignalinos“ vyr. treneris Mantas Ilgūnas, jau iš anksto buvo aišku, kad kovoti su stipria kauniečių komanda bus sunku, nes išvykoje negalėjo dėl traumų dalyvauti pagrindiniai ir rezultatyviausi mūsų žaidėjai Andrius Urbanavičius ir Ugnius Luneckas. Bet ir be jų ignaliniečiai du pirmuosius kėlinius atkakliai priešinosi aikštelės šeimininkams, bet vėliau jėgos išseko ir rungtynes pralaimėjome. Todėl kauniečiai, laimėję pusfinalį 2:1, pateko į finalą, kur dėl pirmosios vietos jėgas išmėgins su A. Sabonio krepšinio mokyklos auklėtiniais. Nepaisant šio pralaimėjimo, visi komandos žaidėjai nusipelno tik gerų žodžių, nes iki šiol komanda dar nėra taip sėkmingai rungtyniavusi. Ją dar kartą galėsime pamatyti rungtyniaujančią dėl trečios vietos su elektrėniškiais.

Biatlonininkai dar tęsia žiemos sezoną Estijoje

2012 Kovo 27, Antradienis
Mamertas KRAPAUSKAS

Nors Žiemos sporto centre jau baigėsi Lietuvos žiemos sporto šakų varžybų sezonas, bet jis dar tęsiamas Estijoje. Čia praėjusią savaitę Otepės dirbtinio sniego trasoje buvo surengtos tradicinės jaunimo biatlono taurės varžybos, kuriose kartu su Latvijos, Suomijos, Rusijos ir Estijos šaudančiais slidininkais, jėgas išbandė ir Lietuvos jaunimo rinktinės dalyviai, tarp kurių buvo ir grupė ignaliniečių.

Kaip MI papasakojo jų treneris Edvardas Rasimovičius, sėkmingiausiai Lietuvos atstovai rungtyniavo mišrios estafetės lenktynėse, tarp kurių buvo vilniečiai G. Jociūtė ir M. Kaznačenko, M. Girkus iš Anykščių ir ignalinietis E. Baltakys. Ši ketveriukė užėmė garbingą trečią vietą. Pakiliai su pajėgiais jaunaisiais biatlonininkais varžėsi ir Ignalinos atstovai G. Nalivaikaitė, S. Vapsvaitė, N. Kondratovas ir G. Žemaitis, kurie drąsiai varžėsi dėl prizinių vietų ir tik jų netaiklūs šūviai šaudykloje neleido jiems užkopti ant prizininkų garbės pakylos.

Jeigu dar pavasario kaitri saulutė ir lietus galutinai nesunaikins sniego atsargų, tai Latvijos Madonos žiemos sporto centre numatyta surengti Lietuvos biatlono antrojo etapo pirmenybes ir olimpinio čempiono A. Šalnos tradicines biatlono taurės varžybas.

Rytoj – rajono krepšinio pirmenybių pusfinaliai

2012 Kovo 27, Antradienis
Mamertas KRAPAUSKAS

Baigėsi šių metų rajono vyrų krepšinio pirmenybių atkrentamosios varžybos ir rytoj,  trečiadienį, keturios komandos rungtyniaus pusfinaliuose. Pirmosios į kovą stos „Žuvėdros“ ir „Savanorio“ komandos, o po jų rungtyniaus „Chebros“ ir „Slibinų“ krepšininkai. Penktadienį šios komandos jau rungtyniaus dėl medalių.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here