Skip to content

Savaitgalio kriminalai

Jonas BALTAKIS

Vagystės

Kovo 24 d. 13.21 val. N. Daugėliškio gyventoja pranešė, kad nulaužus pakabinamą spyną, įsibrauta į jos negyvenamo namo patalpas ir nuo krosnies pagrobtas metalinis dangtis ir grotelės. Žala – 100 Lt. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 25 d. 9 val. vilnietis pranešė, kad Didžiasalio k. (Ignalinos sen.) jis pastebėjo, jog išlaužus durų spyną buvo įsibrauta į jo dėdės tėvui priklausančią malkinę. Žala tikslinama.

Užkliuvo bitės

Kovo 24 d. 10.38 val. Rubelninkų k. gyventoja pranešė, kad išvartyti trys bičių aviliai ir išmuštas sodybos namo lango stiklas. Žala nustatinėjama.

Smurtas

Kovo 24 d. 13.41 val. Rimšės gyventoja, parduotuvės pardavėja, pranešė, kad L. T. trukdo dirbti, keikiasi necenzūriniais žodžiais. Prašė informuoti apylinkės inspektorių. Apie 16.03 val. pareiškėja pranešė, kad vėl atėjo neblaivus L. T. ir grasina ją primušti. 40-metis L. T. pristatytas į PK išsiblaivyti (girtumą tikrintis atsisakė). Gautas pareiškimas.

Kovo 24 d. 15.27 val. anonimas pranešė, kad Ignalinoje, Ateities g., vyksta muštynės. Šalia Ateities g. 49-ojo namo viduryje gatvės ant asfalto rastas gulintis K. G. Jis paaiškino, kad jį sumušė nepažįstamas jaunuolis. Nukentėjęs buvo pristatytas į Ignalinos ligoninę, kur jam suteikta medicininė pagalba.

Girtos volionės

Kovo 23–25 d. girti slankiojo ar voliojosi viešose vietose: Ignalinoje, Ateities g. – 32-ejų V. P. (1,89 prom.) ir 29-erių I. G. (1,77 prom.), Ignalinoje ant kelio gulėjo 22-ejų J. T., Žydelių k. šalia pagrindinio kelio gulėjo 50-metis J. M. (2,89 prom.), Ignalinoje, prie geležinkelio stoties gulėjo 54-erių A. M. (2,84 prom.), gyvenantis Makniūnalaukės k. Visi pristatyti į PK, kad išsiblaivytų, o pailsėję ir protokolus pasirašytų.

Kovo 24 d. 19.36 val. Rimšėje 57-erių J. Š. neblaivus (1,79 prom.) važiavo dviračiu. Šis liko Rimšėje, o dviratininkas palydėtas iki policijos Ignalinoje.

Bumpt!

Kovo 23 d. 9.12 val. J. Z. pranešė, kad Ignalinoje, Vasario 16-osios g. automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis „Audi 100“, važiuodamas atbuline eiga, atsitrenkė į gale stovėjusį automobilį „Mitsubishi“.

Triukšmadariai

Kovo 23 d. 3.57 val. anonimas pranešė, kad Ignalinoje, Aukštaičių g. 3-ojo namo penktame aukšte namuose triukšmauja R. L.: tranko sienas, rėkauja, trukdo aplinkiniams ilsėtis. Atvykus policijai, triukšmas bute buvo girdėti, tačiau pareigūnams niekas durų neatidarė. Pradėta administracinės teisės pažeidimo bylos teisena.

Kovo 23 d. 15.41 val. vilnietis pranešė, kad Ignalinoje, prie Paplovinio ežero, keturi neblaivūs jaunuoliai kabinėjasi prie žmonių. Rasti neblaivūs: 19-metis ignalinietis R. R. (1,92 prom.) ir 19-metis Antalksnės k. gyventojas M. R. (1,93 prom.). Abu įžeidinėjo uniformuotus policijos pareigūnus, rodydami nepadorius gestus rankomis, juos iškeikė, vengdami sulaikymo, nevykdė teisėtų reikalavimų sustoti, muistėsi. Pristatyti į PK išsiblaivyti ir protokolams surašyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here