Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Jonas BALTAKIS

Smurtas

Kovo 26 d. 18.02 val. pranešta, kad kovo 25 d. apie 13 val. Vidiškėse, savo namuose, K. C. asmeninio konflikto su žmona metu prieš pastarąją panaudojo smurtą, sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Suniokojo tvorą

Kovo 27 d. 9.34 val. Dūkšto m. gyventojas pranešė, kad po nakties pastebėjo, jog automobiliu yra apgadinta prie namo esanti jam priklausanti tvora. Žala – 500 Lt.

Degė žolė

Kovo 26 d. Lukošiškės k. (Tverečiaus sen.) išdegė 2 ha sausos žolės.

Informuoja kelių policija

Kovo 19–22 d. visoje respublikoje buvo vykdoma policinė priemonė, kurios metu aktyviai kontroliuoti leidžiamą važiavimo greitį viršijantys vairuotojai. Priemonės tikslas – mažinti Kelių eismo taisyklių pažeidimų, su jais susijusių eismo įvykių skaičių, ugdyti eismo dalyvių sąmoningumą.

Iš viso per minėtą laikotarpį nustatyti 22 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, iš jų 16 pažeidimų, susijusių su minėta prevencine priemone: 7 pažeidimai, kai nustatytas greitis viršytas 10–20 kilometrų per valandą, 4 pažeidimai, kai greitis viršytas 20–30 km/val., 4 pažeidimai, kai greitis viršytas 30–40 km/val., 1 pažeidimas, kai greitis viršytas 40–50 km/val.

Taip pat kovo 23–25 d. buvo vykdoma prevencinė policinė priemonė, kurios metu aktyviai kontroliuoti asmenys, pavojingai ir chuliganiškai vairavę transporto priemones. Šia priemone buvo siekiama skatinti kultūringą transporto priemonių vairuotojų elgesį, mažinti pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų, dėl to įvykstančių eismo įvykių skaičių. Šios priemonės metu nubaustų vairuotojų nebuvo, jie – prevenciškai įspėti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here