Skip to content

„Ignalinos“ krepšininkams kelyje link medalių pritrūko sėkmės

„Ignalinos“ krepšinio komanda antradienį Elektrėnuose žaidė RKBL diviziono pirmenybių trečiąsias atsakomąsias rungtynes su vietos „Hindras–Centauras“ krepšininkais dėl trečiosios vietos ir bronzos medalių, tačiau po atkaklios kovos pralaimėjo 82:89 ir užėmė ketvirtąją vietą.

Kaip MI informavo komandos vyr. treneris Mantas Ilgūnas, po apmaudaus pralaimėjimo namuose 81:87, kai ši pergalė būtų užtikrinusi dvikovos baigtį 2:0 ir pirmą kartą būtų pelnyti bronzos medaliai, komanda išvyko pakiliai nusiteikusi pakartoti pirmųjų rungtynių sėkmės. Jau nuo pat jų pradžios ignaliniečiai pradėjo patikimiau gintis ir mažiau daryti klaidų, kurios neretai pasikartodavo, žaidžiant savo aikštelėje. Trečiajame kėlinyje komanda vienu metu pirmavo net 12 taškų skirtumu. Tačiau aktyvi ginyba visoje aikštelėje palaipsniui išsekino žaidėjų jėgas, todėl aikštelės šeimininkams pavyko likviduoti atsilikimą, o po to, ketvirtajame kėlinyje, žaidimas vyko taškas į tašką. Lemiamos buvo paskutinės rungtynių minutės, kai elektrėniškiams pavyko išsiveržti į priekį ir švęsti pergalę, kuri buvo apvainikuota bronzos medaliais.

Įteikiant juos elektrėniškiams, RKL direktorius Aleksas Makulavičius nepagailėjo nuoširdžių pagyriamųjų žodžių ir „Ignalinos“ komandai, sakydamas, kad ji šiose pirmenybėse padarė didelę pažangą, tarp RKBL 20-ties komandų iškovodama aukštą ketvirtąją vietą. Linkėjo ignaliniečiams taip sėkmingai rungtyniauti ir ateityje.

Po šių rungtynių buvo įteikti specialūs prizai geriausiems pirmenybių žaidėjams. Du iš jų atiteko ir ignaliniečiams. Vienas – Modestui Krasauskui, pelniusiam daugiausiai tritaškių, o kitas – Ugnius Luneckas, kuris pasižymėjo blokuojant varžovų metimus.

Beje, RKBL diviziono pirmenybėse aukso medalius iškovojo Kauno „Sabonio krepšinio centro“ komanda, kuri finalinę dvikovą 2:0 laimėjo prieš Kauno „Radijas Tau“ krepšininkus.

Šios dvi komandos jau kitą sezoną iškovojo teisę rungtyniauti RKAL diviziono pirmenybėse.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje