Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Jonas BALTAKIS

Nelaimė darbe

Balandžio 16 d. 11 val. Ignalinoje, Technikos g. 10, UAB „Meleksas“ darbininkams iš automobilio iškraunant pastolius, virsdamos šalia stovėjusios skardos lankstymo staklės sužalojo 28-erių ignalinietį A. P. Stakles nuo sužaloto jaunuolio nukėlė čia pat buvę darbininkai. Po medikų apžiūros jaunuoliui nustatyti daugybiniai dešinės kojos lūžiai. Įvykis tiriamas.

Narkotikai

Balandžio 13 d. į rajono policijos komisariatą pristačius 19-metį ignalinietį V. B., jis pateikė kuprinėje laikytą melsvos spalvos popierinį pakelį su užrašu OCB, kuriame buvo balto popieriaus lankstinukas su žalios spalvos augaline medžiaga, kaip įtariama, narkotine medžiaga – kanapėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

„Riebios“ vagystės

Balandžio 14 d. 14 val. vilnietis pranešė, kad atvykęs į savo negyvenamą sodybą Mėčionių k., pastebėjo, jog išlaužus namo durų spyną buvo įsibrauta į vidų ir pagrobta vaizdo įranga ir namų apyvokos daiktai. Žala – 2259 Lt. Turtas draustas, signalizacija neįrengta.

Balandžio 16 d. UAB „Meleksas“ darbų vadovas pareiškė, jog buvo įsibrauta į renovuojamos Mielagėnų mokyklos patalpas ir pagrobti minėtai bendrovei priklausantys darbo įrankiai: elektrinis perforatorius „Metabo“, akumuliatorinis suktukas „Metabo“, 300 m 2,5 kW (trijų gyslų) elektros laidas, 100 m 1,5 kW (trijų gyslų) elektros laidas. Žala – 2496 Lt. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta.

Rumunai „užkniso“

Balandžio 14 d. apie 12 val. Rimšės gyventojas pranešė, kad minėtame kaime romų tautybės vyrai važinėja ir siūlo pirkti pjūklus. Po trijų valandų Ignalinoje, Vasario 16-osios g., buvo sustabdytas automobilis „VWGolf“, kurį vairavo Rumunijos pilietis. Automobilyje buvo pjūklas „Steel“. Rumunas paaiškino, kad pjūklais prekiauja. Pagal lietuviško  ATPK 167 str. (Prekybos viešosiose vietose taisyklių pažeidimas) jam surašytas protokolas.

Tą pačią dieną Kazitiškyje du – 26-erių ir 30-ties – Rumunijos piliečiai važinėjo ir prekiavo benzopjūklais. Jiems surašyti protokolai. Pastaraisiais metais prekiaujantys rumunai rajone sulaikomi gana dažnai.

Apgavo

Sausio 16 d. 9 val. UAB „Ignalinos šilumos tinklai“ pareiškė, kad dar sausio mėnesį internetu buvo gauta informacija apie „Eglasos konsultacijų spektro“ organizuojamą seminarą Utenoje, Muzikos mokykloje. Bendrovė užregistravo 2 dalyvius, sumokėjo 135 litų mokestį į organizatorių nurodytą banko sąskaitą, tačiau seminaras neįvyko, bet pinigai negrąžinti. Nuostolis – 135 Lt.

Promilės prie vairo                   

Balandžio 16 d. apie 10 val. Dūkšte, Geležinkelio g., 55-erių visaginietis P. P. automobilį „Audi 100“ vairavo neblaivus (0,89 prom.).

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here