Skip to content

Tarp geriausio paštininko konkurso lyderių – ir Linkmeniškai

MI informacija

Liko savaitė, kai šalies gyventojai gali balsuoti už geriausiai aptarnaujančius Lietuvos pašto darbuotojus. Balsavimas vyks iki gegužės 2 d., o nugalėtojai bus paskelbti gegužės 10 d.

„Labai džiaugiamės, kad gyventojai aktyviai įsitraukė į šį konkursą. Per tris balsavimo savaites specialią balsavimo anketą užpildė daugiau kaip tūkstantis gyventojų. Vertiname mūsų klientų nuomonę ir tikimės, kad paskutinę balsavimo savaitę gyventojai bus ne ką mažiau aktyvūs“, – sakė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Pasak I. Dundulienės, pirminiai konkurso rezultatai rodo, kad ypač aktyvūs regionų gyventojai. Šiuo metu Alytaus, Plungės, Linkmenų, Sedos, Gelgaudiškio paštų darbuotojai.

Išreikšti savo nuomonę apie Lietuvos pašto darbuotojų aptarnavimą galima internetinėje svetainėje www.post.lt, Lietuvos pašto profilyje socialiniame tinkle „Facebook“ arba paskambinus telefonu 8~700 55400.

Dešimt daugiausia gerų įvertinimų sulaukę Lietuvos pašto darbuotojai bus apdovanoti. Prizais Lietuvos paštas apdovanos ir balsavusius. Net 10 balsavusių klientų bus atrinkti burtų keliu ir apdovanoti firminiais Lietuvos pašto prizais – puodeliais ir išskirtiniais atvirlaiškių rinkiniais.

P. S. Linkmeniškiai – pasistenkite. Jei jau esate tarp lyderių, per likusią savaitę savo pozicijas dar labiau sustiprinkite. Sėkmės! 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje