Skip to content

Ignalinos gimnazijos tenisininkai laimėjo bronzą

Mamertas KRAPAUSKAS

Šeštadienį Ignalinos sporto ir pramogų arenoje ir Česlovo Kudabos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio teniso finalinės varžybos, kuriose dalyvavo 6 miestų ir rajonų gimnazijų, vidurinių ir pagrindinių mokyklų komandos.

Šiose prestižinėse varžybose Ignalinos gimnazijos Augustės Laurinaitytės ir Manto Malakausko duetas jau pirmajame susitikime nesunkiai 2:0 nugalėjo Molėtų pagrindinės mokyklos komandą, bet pusfinalyje 0:2 suklupo prieš Kauno J. Jablonskio gimnazijos atstovus, kurie nuolat treniruojasi šio miesto teniso sporto mokykloje. Toks pats likimas ištiko ir Utenos A. Šapokos gimnazijos tenisininkus, kurie 0:2 pralaimėjo Palangos komandai. Tad ignaliniečiams dėl bronzos medalių, teko kovoti su uteniškiais. Šios dvikovos pradžioje A. Laurinaitytė pralaimėjo savo varžovei, bet M. Malakauskui pavyko rezultatą išlyginti. Todėl komandų dvikovos baigtį turėjo išaiškinti dvejetų susitikimas. Jo metu labai kovingai sužaidė gimnazijos trečios klasės moksleivis M. Malakauskas, kurio dėka ignaliniečiams pavyko nugalėti uteniškius ir pelnyti bronzos medalius.

Įdomiai ir permainingai vyko finalinė dvikova tarp Kauno J. Jablonskio ir Palangos Senosios gimnazijos komandų. Po kelias valandas trukusių varžybų pergalę 2:1 švetė kauniečiai, laimėdami aukso medalius.

Dar prieš šias varžybas, kuriose dalyvavo kaip reta gausus komandų skaičius, ignaliniečių treneris Česlovas Gotovskis MI teigė, kad jo auklėtiniams bus nelengva kovoti su stipriais varžovais, todėl vargu ar pavyks patekti tarp prizininkų. Bet šiuos nuogąstavimus paneigė kovingai žaidę ignaliniečiai, užtikrintai pelnę bronzą.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here