Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Avarija Švenčionių gatvėje

Balandžio 23 d. 14.21 val. pranešta, kad Ignalinoje, Švenčionių g., nuo kelio nuvažiavo automobilis ir apvirto, yra nukentėjusių asmenų. Nustatyta, kad 49-erių Ceikinių k. gyventojas A. R., ištikus epilepsijos priepuoliui, nesuvaldė vairuojamo automobilio „Mitsubishi L200“, nuvažiavo nuo kelio, virto ir vėliau įstrigo alksnyne tarp medžių (žiūrėkite Ignalinos TV nuotr.). Eismo įvykio metu apgadintas automobilis, vairuotojas dėl avarijos metu gautų sužalojimų paguldytas į ligoninę. Vairuotoją ištikęs epilepsijos priepuolis jam pirmas, iki šiol tokio negalavimo niekada nėra buvę. Kartu važiavusi vairuotojo žmona nenukentėjo. Kadangi A. R. pats vairavo ir pats susižalojo, ikiteisminis tyrimas policijoje nebus atliekamas.

Promilės prie vairo                                                

Balandžio 23 d. 16.17 val. pranešta, kad Ignalinoje, Taikos g., parduotuvės „Maxima XX“ automobilių stovėjimo aikštelėje, stovi automobilis „Renault Espace“, kurio vairuotojas gali būti neblaivus. Vilniaus g. patikrinimui sustabdytas minėtas automobilis, kurį išties neblaivus vairavo 27-erių Kazokinės k. gyventojas V. K. (2.25 prom.). Vairuotojas sulaikytas išsiblaivyti ir protokolui surašyti.

Pametė vaiką

Balandžio 24 d. Ignalinoje, Laisvės g. šalia parduotuvės „Maxima X“, rajono PK pareigūnas pamatė maždaug 2–3 metų verkiančią, ne pagal oro sąlygas aprengtą mergaitę, kurią atnešė į policijos komisariatą. Iškviesta greitoji med. pagalba, mergaitė perduota į Ignalinos ligoninės vaikų skyrių, o vėliau – atsiradusiai motinai. Vaikas gyvena Ignalinoje. Dabar rajono Vaikų teisių apsaugos tarnybos darbuotojos aiškinasi, kaip viena mergaitė atsidūrė gatvėje – atsitiktinai ar dėl tėvų aplaidumo.

Praneša ugniagesiai

Balandžio 23 d. šalia Mielagėnų k., atviroje teritorijoje, gaisro metu išdegė apie 80 arų sausos žolės. Priežastis – neatsargus žmogaus elgesys.

Tą pačią dieną Linkmeno ežere buvo tęsiama tariamai nuskendusio žmogaus paieška (apie tai rašėme ir antradienį). Utenos ugniagesiai gelbėtojai su kateryje įmontuotu sonaru–echalotu išžvalgė apie 30 ha ežero, tačiau skenduolio nerado.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje