Skip to content

Talkose dalyvavo daugiau kaip 1000 rajono gyventojų

Praėjusį šeštadienį Lietuvoje jau penktą kartą vyko tradicinė žaliųjų erdvių, ežerų pakrančių, parkų, miškelių bei miestų ir gyvenviečių švarinimo akcija „Darom 2012“. Rajone po žiemos susikaupusias įvairias šiukšles kiekviena įstaiga ar organizacija, taip pat moksleivija, talkose rinko pasirinktą patogesnę dieną. Talkos prasidėjo jau nuo trečiadienio ir vyko iki šeštadienio.

Kaip MI informavo rajono akcijos koordinatorius gimnazistas Elvinas Valėnas, aplinkos švarinimo talkoje dalyvavo daugiau kaip 1000 rajono gyventojų. Jis pažymėjo, kad aktyviai dalyvavo Ignalinos ir Vidiškių gimnazistai, Daugėliškio bei Didžiasalio „Ryto“ vidurinių mokyklų moksleiviai, taip pat savivaldybės administracijos darbuotojai, policijos komisariato pareigūnai, pasieniečiai, kai kurių seniūnijų gyventojai. Organizuotai, ir jau ne pirmą kartą, talkoje dalyvavo socialdemokratų partijos rajono skyriaus nariai kartu su jaunaisiais savo bičiuliais, taip pat Lietuvos liberalų sąjūdžio nariai. Aplinką švarino ir pavieniai daugiabučių namų gyventojai.

Lankantis pas talkininkus, išgirsta daug apgailestavimų, kad nedrausmingi rajono gyventojai (o gal ir svečiai) negerbia nuostabaus grožio gamtos kampelio, išmesdami krūvas buitinių atliekų, plastikinių bei stiklinių butelių, net baldų ir nereikalingų sudėvėtų automobilių padangų kur tik pakliūva, užteršdami miškus, miškelius ar paežeres, nepaisant to, kad tam yra daugybė šiukšlių surinkimo vietų. Tai dar kartą patvirtina, kad tarp žmonių dar neišnyko blogas įprotis ir jų sąmoningumas dar vis žemas. Tokių vien akcijomis neišauklėsi, reikėtų šiukšlintojus drausminti bendromis pastangomis, bei griežtomis baudomis.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje